Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komplet srebrny
#1
   
postanowiłem zamieścić pracę z przed kilku lat
Bransoleta jest z dwóch prób - góra - 0,925,  a dół z 0,800. Obie części nie są ze sobą zlutowane, tylko stopione brzegi z 0,800 są zaginane i zaklepane na górnej części. Brosza jest z jednego kawałka 0,800 . Ech  kiedyś to były czasy... teraz paciorki na lince.
Odpowiedz
#2
szamek, podoba mi sie to bardzo. Bardzo fajna prosta forma i te zagiecia pokazujace reczna prace, bardzo popieram!
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#3
Dzięki Kfadrat Uśmiech
Odpowiedz
#4
Przyklasne tu Kfadratowi , dobre jest i wicie ...wincej ,wincej Puść oczko nawet jak kilkuletnie .
Co do paciorkow , Ci co wychowywali sie na ksiazkach A.Szklarskiego i jemu podobnych wiedza dla kogo paciorki byly przygotowywane .... niestety klientela murzynieje .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#5
Patrząc na prace szamka przypomina mi się "Project Runway" i to jak Ci Wielcy kreatorzy mody krytykowali projekty
młodych artystów/kreatorów za to, że gdzieś nie obszyty materiał, krzywo ucięta falbana lub źle skrojony wzór nie
rozumiejąc zamysłu twórcy Ząbki Ja osobiście "stojem i patrzem" i jestem w kropce. Jako stary złotnik wszystko bym
wyszlifował wyrównał i zaprowadził ład, ale może urok i charakter tych przedmiotów leży w ich "niedokończeniu" Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#6
Erddill - Uśmiech jutro zamieszczę coś z "Tomka na tropach Yeti "
Odpowiedz
#7
Nie jest to praca z mojej bajki w przeciwieństwie do innych Twoich  Biggrin ale nurtuje mnie jedno pytanie dlaczego mieszałeś próby w tych wyrobach ?
Odpowiedz
#8
(10-19-2015, 03:21 PM)kolorowy napisał(a): Nie jest to praca z mojej bajki w przeciwieństwie do innych Twoich  Biggrin ale nurtuje mnie jedno pytanie dlaczego mieszałeś próby w tych wyrobach ?

Ponieważ 0,800 łatwiej się stapia, zlewa tworząc takie bajkowe fale Uśmiech
Odpowiedz
#9
Ładne.

Środek bransoletki sie obraca w zwiazku z tym ze nie lutowany? Środek jest klepany czy spęczany aby uzyskać obły kształt?

I powiedz mi tam jest oksyda czy to coś sie czarnego odbija ze srodek taki ciemny?

Dobrze wypolerowane - przynajmniej na zdjeicu nic nie widac Język
Odpowiedz
#10
(10-19-2015, 02:38 PM)kriss napisał(a): Pacząc na prace szamka przypomina mi się "Project Runway" i to jak Ci Wielcy kreatorzy mody krytykowali projekty
młodych artystów/kreatorów za to, że gdzieś nie obszyty materiał, krzywo ucięta falbana lub źle skrojony wzór nie
rozumiejąc zamysłu twórcy Ząbki Ja osobiście "stojem i patrzem" i jestem w kropce. Jako stary złotnik wszystko bym
wyszlifował wyrównał i zaprowadził ład, ale może urok i charakter tych przedmiotów leży w ich "niedokończeniu" Ząbki

To ciągła podróż między yin i yang, między polerem a surowizną, między lenistwem a filozofią Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości