Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maszyna do sprawdzania złota tester metalu szlacheckich
#1
Witam. Szukam urządzenia do sprawdzania złota. Czy takie urządzenia do 2 tysięcy złotych mają sens. Słyszałem że to strata pieniedzy tylko taka maszyna za 20 K raz że zajmuje dużo miejsca dwa cena.. 
Znalazłem coś takiego 
Amazon i nie wiem czy to w ogóle spełni podstawowe wymogi. Nie interesuje mnie maszyna która powie dokładnie ile procent jest złota tylko żeby mi pokazała ogólnie czy to 14K czy nie. ( nie chce sprawdzać już cieczą)
Odpowiedz
#2
Cześć, przecież masz opinie produktu. Obstawiam, że chińczyk źle przetłumaczył i jest to tester grubości lakieru Ząbki
Odpowiedz
#3
(11-17-2021, 04:38 PM)kuba napisał(a): Cześć, przecież masz opinie produktu. Obstawiam, że chińczyk źle przetłumaczył i jest to tester grubości lakieru Ząbki

Tak nie chodzi mi o ten konkretny produkt tylko dałem go jako przykład. 
Tutaj link do urządzenia albo np filmiki z tego Tutaj coś w tym stylu. Tylko opinie są różne. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś coś takiego używa u siebie
Odpowiedz
#4
Raczej produktów tego typu można znaleźć mnóstwo.
Odpowiedz
#5
To pomóż znaleść jakoś do głupich ludzi nie należę i jestem ogarnięty ale tego znaleść nie mogę bo nie ma na rynku  . AuRACLE AGT1 GemOro coś takiego. skoro jest tego dużo na rynku to zobaczymy jak sobie poradzisz że znalezieniem a jeszcze możesz przy robić sobie na tym nie mam nic przeciwko 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości