Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Larwa
#1
Hey,
Dawno nic nie pokazywałem.
Po konkursowym "karaluchu" naszło mnie na coś w podobnym stylu...
Larwa oksydowana, granaty, niedolutowanie przy "łbie" Puść oczko Poniżej parę fotek.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#2
Suuuuuper - Bardzo mi sie podoba. Juz sobie wyobrazam jaki bedzie z niej motyl.
Odpowiedz
#3
Zastanawiam się co będzie jak ożyje i wpadnie klientce za dekolt ? Ząbki
Sporo pracy włożyłeś w dopracowanie detali
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#4
Niejednemu Azjacie poleci ślinka Uśmiech
Odpowiedz
#5
Piękny prezent dla teściowej.

No co mamusia się krzywi?
Ja coś sugeruję? Alesz skont!
Po prostu podobieństwo uderzające.

Biggrin Biggrin Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#6
Koszmar jak wszystkie owady typu delfin, pajak, moty. ( musiałem się napić by Ci to wreszcie powiedzieć koleżko )
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#7
bardzo swietnie i bardzo dobrze zrobione, zdecydowanie na plus. Listek robiony przytapianiem blachy czy to faktura z czegos?
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#8
Dziękujeza dobre słowa, częściowo to wina KrZyS przez jego muchówki i komara..


(02-10-2016, 07:55 AM)kriss napisał(a): wpadnie klientce za dekolt ? Ząbki
Larwa już wyfrunęła w poszukiwaniu dekoltów, ale nie pogryzie bo to paskudztwo i wegetarianin.

(02-10-2016, 01:14 AM)Nordwind napisał(a): Juz sobie wyobrazam jaki bedzie z niej motyl.
"Pan to sobie za dużo wyobraża" Puść oczko - Jak to Leszek ujął, motyle to koszmar. Mi osobiście, słysząc, "motylek ładnym wisiorkiem" pierwsze się kojarzy z plastikowymi ozdobami. Ale ćma...


(02-10-2016, 12:23 PM)Leszek napisał(a): Koszmar jak wszystkie owady typu delfin, pajak, moty.
Pająki? A czemu pajaki? ładne są. Mam właśnie jednego zaczętego na warsztacie...
Z delfinkiem musiał byś mi pomóc kładąc emalie w ładnym kolorze Puść oczko

(02-10-2016, 01:17 PM)kfadrat napisał(a): bardzo swietnie i bardzo dobrze zrobione, zdecydowanie na plus. Listek robiony przytapianiem blachy czy to faktura z czegos?

Listek - flamowałem wycięty kształt  i podciąłem nadgryzienia piłką.
Sam robal jest skręcony jak muszla ślimaka z taśmy, kaptur wyoblony na ance, łepek rzeźbiony, oczka granaty chyba 4mm. Przy nóżkach się leniłem bo jest to zwykły drut 0,8.. 
Jest parę usterek.. kargi oprawek na sferze maja małe szpary(światło wpada prze to, ale to nie planowane), lut mi uciekł jak łączyłem robala z listkiem...
Odpowiedz
#9
(02-10-2016, 03:43 PM)szrapnel napisał(a): Dziękujeza dobre słowa, częściowo to wina KrZyS przez jego muchówki i komara..



(02-10-2016, 07:55 AM)kriss napisał(a): wpadnie klientce za dekolt ? Ząbki
Larwa już wyfrunęła w poszukiwaniu dekoltów, ale nie pogryzie bo to paskudztwo i wegetarianin.


(02-10-2016, 01:14 AM)Nordwind napisał(a): Juz sobie wyobrazam jaki bedzie z niej motyl.
"Pan to sobie za dużo wyobraża" Puść oczko - Jak to Leszek ujął, motyle to koszmar. Mi osobiście, słysząc, "motylek ładnym wisiorkiem" pierwsze się kojarzy z plastikowymi ozdobami. Ale ćma...



(02-10-2016, 12:23 PM)Leszek napisał(a): Koszmar jak wszystkie owady typu delfin, pajak, moty.
Pająki? A czemu pajaki? ładne są. Mam właśnie jednego zaczętego na warsztacie...
Z delfinkiem musiał byś mi pomóc kładąc emalie w ładnym kolorze Puść oczko


(02-10-2016, 01:17 PM)kfadrat napisał(a): bardzo swietnie i bardzo dobrze zrobione, zdecydowanie na plus. Listek robiony przytapianiem blachy czy to faktura z czegos?

Listek - flamowałem wycięty kształt  i podciąłem nadgryzienia piłką.
Sam robal jest skręcony jak muszla ślimaka z taśmy, kaptur wyoblony na ance, łepek rzeźbiony, oczka granaty chyba 4mm. Przy nóżkach się leniłem bo jest to zwykły drut 0,8.. 
Jest parę usterek.. kargi oprawek na sferze maja małe szpary(światło wpada prze to, ale to nie planowane), lut mi uciekł jak łączyłem robala z listkiem...

Emalii nie kładzie się na pajakach lub wielorybach. Emalia to Faberge nie jakieś dyrdymały.

Szkar=adztwo nie podążaj ta drogą. Zobacz na laserową damę Edrilka to jest ładne.

KOlego :-)
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#10
Larwa baardzo fajna. Biggrin

Ale jakoś "źle" ją zrobiłeś. Bo ona z każdej strony jest zarąbiasta, a jako wisiorek będzie leżeć jedną stroną.

Przez chwilę myślałam, że jest złota, dopiero się zorientowałam, że to zdjęciaZąbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości