Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piercing - fuszera
Cześć wszystkim,

miesiąc temu zdecydowałem się na przekłucie ucha w jednym z bardziej znanych salonów, bo wiele naczytałem się o wszelkiego rodzaju nieprzyjemnościach, jakich można się nabawić korzystając z firmy kogucik. Spodziewałem się, że samo przekłucie będzie boleć, bo nigdy nie miałem z piercingiem do czynienia, ale wszystko poszło bardzo sprawnie. Jednak już na drugi dzień zauważyłam u siebie stan zapalny, a teraz rana ropieje. Czy mogę domagać się od salonu jakiejś formy zadośćuczynienia?
Odpowiedz
Polecam forum kosmetyczne, lub dermatologiczne.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Tylko urynoterapia może tu pomóc.
Odpowiedz
Wink 
-----
Odpowiedz
(03-17-2016, 01:32 PM)zegarek11 napisał(a): Cześć wszystkim,

miesiąc temu zdecydowałem się na przekłucie ucha w jednym z bardziej znanych salonów, bo wiele naczytałem się o wszelkiego rodzaju nieprzyjemnościach, jakich można się nabawić korzystając z firmy kogucik. Spodziewałem się, że samo przekłucie będzie boleć, bo nigdy nie miałem z piercingiem do czynienia, ale wszystko poszło bardzo sprawnie. Jednak już na drugi dzień zauważyłam u siebie stan zapalny, a teraz rana ropieje. Czy mogę domagać się od salonu jakiejś formy zadośćuczynienia? Czy takie sytuacje to raczej sprawa losowa i niekoniecznie winę ponosi salon? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

To chyba nie to forum, ale jako nosicielka kolczyków odpowiem.
Nie udowodnisz, że do zakażenia doszło w salonie. Nawet, jeśli by Ci się jakimś cudem udało, to w Polsce jakiś czas temu za śmierć dziecka zasądzono odszkodowanie 20 tys. więc za dziurkę w uchu nie wiem ile byś wywalczyła? 10 zł?
Świeżą dziurkę łatwo zakazić, a z drugiej strony nie jest to wielka rana, ucho Ci nie odpadnie. Przemywaj obficie wodą utlenioną, nie spij na tym boku, staraj się nie dotykać, nie drapać jak swędzi.
Moje uszy się "babrały" jak je mechanicznie podrażniłam przypadkiem. Właśnie najczęściej w nocy.
Jeśli masz kolczyk ze stali chirurgicznej, bo takie najczęściej zakładają na pierwszy ogień, to możesz mieć uczulenie. To niezwykle rzadkie, ale ja np. nie mogę takich nosić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości