Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cecha
#11
Słuszaj Halyna ,pewno kupiłaś pierściunek kororu złotego którego Bronek zajumał z wystawy Uśmiech
A tak z powagą sprawę rozpatrując to ktoś sobie nabił jakieś trefla na szynę a Ty kupiłaś pozłacaną baterię kranową czyli mosiądz lub innego stopa Smutny
Mimo to pozostaję w szacunku za udział forum mimo jego widoczne agonii Smutny(
Widocznie wszyscy na Facezbuka się przeprowadzili ale nie przejmuj się Adminie przypomną sobie o tym forum jak ich nasz najjaśniej panujący ojciec prezes za Białoruskim przykładem od tego diabła wcielonego odetnie Uśmiech
A ja pierwyj sie będę śmiał 

BO JEDNA JEST ŚCIEŻKA PRAWDY I PARTII W TEM KRAJU Uśmiech
Odpowiedz
#12
Umiera, bo nie kazdy ma zdrowie, zeby czytać w KAŻDYM temacie "żygowiny" politycznych frustratów Puść oczko

Apel do admina...banuj Pan lub kasuj wpisy nt. polityki. Racja odnośnie polityki jest jak dupa. Każdy ma swoją Puść oczko
Odpowiedz
#13
Jadę środkiem drogi , zaś lekko skrętem w lewo Puść oczko

A forum jest tematycznie fajne , kto bez winy niech pierwszy rzuci ... diamentem xd
Odpowiedz
#14
Absolutnie się z tow. Ryszardem zgadzam. Tow. Admin powinien wyraźnie określić co można pisać i jaką czcionką.
Niepokornych natychmiast rozstrzelać serią banów, a truchła ich niechaj gniją ku przestrodze na obrzeżach forum.
Prosiłbym również o zakazanie słów niesmacznych - jak np. "żygowiny", bo nim seksualni edukatorzy wcisnęli mi
w ust korale tabletki "na zmianę płci", byłam subtelną dziewczynką, a do tego prymuską, i tak ordynarne gwałty na
ortografii wstrząsają mną od atłasowych pantofelków aż po kokardę. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#15
Szanowny Panie Cactoos, nie umniejszam wiedzy, ale dzięki takim jak pan, to forum zamiera. Z takimi tekstami to pod kiosk z piwem - nie będzie pan odbiegał poziomem. Tutaj oprócz prezentacji swojej wiedzy, powinno się zachować minimum kultury i szacunku dla innych. Apeluję do Admina żeby kategorycznie kasował teksty polityczne i obraźliwe dla innych, raniące uczucia religijne i światopoglądowe. To forum w tytule wyraźnie określa tematy dyskusji - chyba, że się mylę.
Tak naprawdę, zastanawiam się, jak Pan, panie Cactoos daje sobie radę, tak zwyczajnie, na co dzień, z tak niską kulturą osobistą?
Odpowiedz
#16
(09-07-2020, 04:21 PM)Entuzjasta napisał(a): Szanowny Panie Cactoos, nie umniejszam wiedzy, ale dzięki takim jak pan, to forum zamiera. Z takimi tekstami to pod kiosk z piwem - nie będzie pan odbiegał poziomem. Tutaj oprócz prezentacji swojej wiedzy, powinno się zachować minimum kultury i szacunku dla innych. Apeluję do Admina żeby kategorycznie kasował teksty polityczne i obraźliwe dla innych, raniące uczucia religijne i światopoglądowe. To forum w tytule wyraźnie określa tematy dyskusji - chyba, że się mylę.
Tak naprawdę, zastanawiam się, jak Pan, panie Cactoos daje sobie radę, tak zwyczajnie, na co dzień, z tak niską kulturą osobistą?

OK Panie Entuzjastyczny. To po kolei:
- Konkretnie z jakimi tekstami pod budkę z piwem? Z pantofelkami, kokardą, czy może dziewczynką? O "żygowinach" wszak pisał Ryszard.
- Kogo obraziłem swoim tekstem, oprócz tych którzy z ortografią "nie halo"?
- Uczuć religijnych obrazy się Pan dopatrzyłeś? To się da leczyć.
- Co się Panu nie podoba w mojej kulturze osobistej? Czyżby to, że się zgodziłem z przedmówcą?

To na razie tyle Panie Entuzjastyczny. O to jak sobie radzę, nie turbuj Pan sobie zwojów. Kij możesz Pan zostawić tam gdzie siedzi. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#17
Nie liczyłem na zrozumienie, bo to trochę trudne, więc lepiej zostawmy tę przepychankę. Admina jeszcze raz proszę o oczyszczenie tego forum.
Odpowiedz
#18
Lepiej byś Pan napisał coś merytorycznie jako drogowskaz dla tych "spod budki z piwem",
zamiast Adminowi wyznaczać fronty czystek forumowych. ORMO już nie ma Panie Entuzjastyczny.

Ups! Chciałem oczywiście napisać, że ORNO już nie ma - o ile wiesz Pan co to było.
W sumie nie ma już od prawie pół wieku, a kolejne pokolenie szuka na bazarkach i nosi.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#19
Entuzjasta, nie ma sensu karmić trolla Puść oczko Tylko się rozkręca niepotrzebnie Uśmiech
Odpowiedz
#20
Tylko dodam, że na każdym forum panują jakieś zasady.
Pierwsza i najważniejsza to "piszemy na temat". Masz coś do powiedzenia to pisz. Nie, to się nie udzielaj.
Nie chodzi o cenzurę. Nie chce mi się w każdym temacie czytać tych samych sfrustrowanych trolli, którzy nie mogą się pogodzić, że stary, słusznie miniony system już dawno się skończył Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości