Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieczar - wystawa w Legnicy
#1
Pragnę serdecznie wszystkich zaprosić do obejrzenia wystawy prac mojego autorstwa. Tym razem w Legnicy w ramach Legnickiej Jesieni Miedzianej. Wystawę można oglądać od 06.11 do 24.11.2012.

Tym razem zaprezentuję prace rzeźbiarsko-płatnerskie wykonane prawie wyłącznie z miedzi...w tym nigdzie wcześniej nie prezentowany portret Anny Marii Jopek ,powstały przy współpracy z artystką.
Będzie też trochę klasycznej golizny Uśmiech

Legnica ,Galeria Niello
...wernisaż 09.11.2012 godz. 16.30

ZAPRASZAM Uśmiech




Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Swietnie.

A wiesz dlaczego nie cierpie stron zrobionych we flaszu ? Bo zanim sie zaladuja z reguly je wylaczam. Tu zrobilem wyjatek, poszedlem zapalic i zaladowalo sie , tylko jakby nic nie widac, i owszem sa podstrony w dolnej czesci, podswietlaja sie ladnie, i dalej widze ciemnosc. I nie jest to wina systemu, adobe jest zaktualizowane, a szybkosc polaczenia z kabla jest raczej zawrotna ( w porownaniu ze standardami TP SA ). Zadzialala tylko prezentacja na wstepie, proces powstawania maski.

Nie wpadne do Legnicy, nie mam za bardzo jak, z dzika checia bym sobie popatrzyl na Twoje blaszki, na klasyczna golizne tez, a tu bracie - figa.

Trzymaj sie i udanej wystawy zycze.

Ps. Nie biez tego do siebie, po prostu pluje na flasz kiedy tylko moge bo to jest sp.... technologia, choc dobrze zrobiona ma efekty. A fejsbuka potraktowales tak jak ja nasza klase Uśmiech, choc to miedzynarodowe narzedzie do wypromowania czegokolwiek ma swoje zalety, mialem nadzieje ze chociaz tam cos zobacze.
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#3
...ja nie wiem co niektórzy mają ze sprzętem ...u mnie Flesh chodzi jak "flesh" Uśmiech ...zresztą nie tylko u mnie ,bo wielu pisze do mnie z powodu samego morfingu na starcie strony

co do wystawy to wrzuciłem zajawkę do CJG :

http://cojestgrane.pl/wydarzenie/96632/

...niektóre informacje podane z ramienia Galerii Sztuki w Legnicy zostały nieco przesadzone...zwłaszcza z tym złotem Smutny

raz jeszcze wszystkich zapraszam Uśmiech
Odpowiedz
#4
zaraz sprawdzimy
Odpowiedz
#5
u mnie też dział
Odpowiedz
#6
Jestem z Wrocławia, byłem, widziałem. Ogólnie fajna wystawa, tylko spodziewałem się czegoś większego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości