Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wisior z onyksem
#1
Witam Uśmiech
Od niedawna bo dopiero od stycznia tego roku zajmuje się tworzeniem biżuterii. Zafascynowała mnie technika wire-wrapping. Zdaje sobie sprawe, że wiele nauki jeszcze przede mną i bede wdzięczna za wszelką krytyke i uwagi które pozwola mi udoskonalić mój warsztat.
Chciałam poddać pod wasza ocene wisior z onyksem o którym wspomniałam w wątku o lutowaniu-miałam problem ze zlutowaniem ramy wisiora. Druciki, które chciałam zlutowac topiły sie i odkształcały Smutny Końcowy efekt moich zmagań z lutowaniem wyglada tak:

[Obrazek: dark2j.th.jpg]
Odpowiedz
#2
Jak dla dla dla mnie super jak na początekUśmiech
Odpowiedz
#3
Mi się podoba. Takie plecenie drutu to chyba jest skomplikowane?
Odpowiedz
#4
Nie widać, by coś było odkaształcone. Jest w porządku. Co prawda raczej kobiece wzory, taki bardziej delikatny jest, więć osobiście raczej bym nie założył Uśmiech
Odpowiedz
#5
Strucja takie plecenie nie jest może bardzo skomplikowane ale napewno czasochłonne Uśmiech I narazie po prostu nie znam innych technik wiec bawie się drucikami-no może poza jedna próbą zrobienia czegoś w AC

Melman- odkształcenie jest w miejscu lutowania które częściowo zakrywa krawatka-nie jest duże i nie rzuca się w oczy (wcześniejsze próby zlutowania czegoklwiek były naprawde tragiczne) ale sama świadomość że nie jest perfekcyjnie motywuje mnie by próbowac dalej Ząbki Wzór rzeczywiście raczej kobiecy bo jak narazie moimi klientkami były głównie kobiety....ale mam zamówienie na dwa krzyżyki na łancuszku i juz się boje tego tematu-bo jak stwierdził klient-"łancuch ma być najgrubszy jaki znajdziesz" a ja jakoś nie mam wprawy w męskiej biżuterii. Jak uda mi się zrealizowac to zamówienie poddam pod Waszą ocene zanim pokaże efekty klientowi ok?
Odpowiedz
#6
Ło Jezusie!
"łancuch ma być najgrubszy jaki znajdziesz".
To ja się nie dziwię. Sam bym się bał takiego klienta Uśmiech
Odpowiedz
#7
łancuch już wybrany...i jest kurcze naprawde gruby Puść oczko a ja się teraz zastanawiam gdzie ja krawatke do takiego łancucha znajde - chyba zostanie mi tylko zrobienie własnoręcznie Puść oczko Ale jak to mówią "klient nasz pan" Ząbki
Odpowiedz
#8
Bardzo podoba mi się twój wisiorek. Takie plecione srebro jest po prostu śliczne. Może masz jeszcze jakieś inne zdjęcia swoich prac, albo daj namiar na jakiś blog jeśli masz.
Chętnie obejrzała bym jeszcze inne twoje biżuterie Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości