Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżuteria ze straganów
#11
Stragany przyciągają właśnie tą pstrokacizną. Nie wszystko jest super, ale kilka razy udało mi się znaleźć perełki. Tylko trzeba wiele oglądać i przebierać. A to przecież jest najlepsze Uśmiech
Odpowiedz
#12
ten wisior z drutu jest robiony z miedzi i srebrzony
popularny motyw na wisiory, pierscienie, broszki itp
Odpowiedz
#13
(11-08-2009, 01:32 PM)KrZyS napisał(a): taaaa...zawsze kiedy oglądam takie stragany nie moge wyjsc ze zdumienia....Eeee....
ale ludzie kupują ....... pózniej to przetapiam......

dobry tekst Puść oczko
Dobrze to widać na stronkach typu pakamera itp.
Przykład, jakieś bransoletki itp. z ocynowanej blachy się sprzedają o.0
Odpowiedz
#14
Ale w sumie przecież te wszystkie stragany nie są takie złe. Biżuteria taka jest czasami jedyna w swoim rodzaju. Weźmy tylko dla przykładu pierwszą lepszą giełdę, np. koło Warszawa. Za 200 zł bo tyle miałem kupiłem 300 gram sieczki bursztynowej, supełkowany sznur bursztynu, supełkowany perły rzecznej, niesupełkowany sznur perły rzecznej, srebrny łańcuszek - rybie ości, bogaty wisior z koralu chińskiego, kilka bursztynowych figurek i trochę srebra tylko na przetop. Widziałem jeszcze kilka ładnych rzeczy ale nie miałem pieniędzy. W sumie nawet trochę zarobiłem na tej transakcji bo potem sprzedałem kilka rzeczy, a bursztyn jako materiał już prawie się kończy.
Zajrzyj do mojego antykwariatu IMARI - antyki i design
Odpowiedz
#15
Oczywiście że na straganach są czasem bardzo fajne rzeczy które można przerobić ,tak żeby nie były całkiem z drąga. Ja robię bizuterię właśnie z ocynowanej blachy i wierzcie mi to się sprzedaje bardzo dobrze, a o to właśnie chodzi. Pewnie ,że wolałabym być wielką artystką, robiącą cuda ale bym z tego nie dała rady żyć na jakim takim poziomie. Teraz w ramach hobby uczę się dopiero robić ze srebra, ale to zawsze będzie tylko hobby.
Odpowiedz
#16
a ja lubię te nadmorskie stragany, choć rzadko coś na nich kupuję bo jednak preferują taką standardową biżuterię, to lubię sobie pooglądać, po przymierzać. jest tam tak kolorowo że można dostać oczopląsuUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości