Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hobbit pustkowie smauga
#11
Widziałem jego prace. Idziecie różnymi drogami. Ty używasz trochę prostszych form i dopracowujesz szczegóły, on bazuje na bardziej rozbudowanych formach o dużej ilości szczegółów nie zawsze do końca dopracowanych.
Odpowiedz
#12
(04-26-2014, 09:56 AM)kriss napisał(a): Widziałem jego prace. Idziecie różnymi drogami. Ty używasz trochę prostszych form i dopracowujesz szczegóły, on bazuje na bardziej rozbudowanych formach o dużej ilości szczegółów nie zawsze do końca dopracowanych.

Uśmiech chodziło mi o "drogę mlotka " ( powialo Japonią i samurajami Ząbki ). Ciekawe spostrzeżenia... Twoja analiza pozwoliła mi spojrzeć z innej perspektywy , do tej pory bardziej analizowane niuanse prac Pana M.
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#13
(04-26-2014, 11:57 AM)Erddill napisał(a):
(04-26-2014, 09:56 AM)kriss napisał(a): Widziałem jego prace. Idziecie różnymi drogami. Ty używasz trochę prostszych form i dopracowujesz szczegóły, on bazuje na bardziej rozbudowanych formach o dużej ilości szczegółów nie zawsze do końca dopracowanych.

Uśmiech chodziło mi o "drogę mlotka " ( powialo Japonią i samurajami Ząbki ). Ciekawe spostrzeżenia... Twoja analiza pozwoliła mi spojrzeć z innej perspektywy , do tej pory bardziej analizowane niuanse prac Pana M.
Każdy z nas wypracowuje sobie własny niepowtarzalny styl, i to nas wyróżnia. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie kilka większych projektów i oglądając prace innych wiem, że będą się różniły. Niby ten sam temat, ale inne ujęcie. Oglądając Wasze prace na forum widzę, że większość prezentuje duże formy. Ja wychowałem się na miniaturkach, jedyna moja duża praca to korona na figurę M.Boskiej ze złota. Mam niecierpliwą naturę i zawsze chcę zamknąć temat w kilka ewentualnie kilkanaście godzin a to co chcę zrobić to kilkaset godzin nie licząc projektów. Mając usługi jak w moim wypadku to ok. 1 do 2 lat. Mam nadzieję, że uda mi się którąś zrealizować zanim wszyscy forumowicze się zestarzeją Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości