Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
indywidualne zlecenia
#1
        Witam.
Będę pokazywał tu swoje indywidualne zlecenia klientów.
O to jedno z nich.
Zegarek, robiłem od podstaw , nowa kopertę i cała bransoletę


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
            Witam dodaje kolejne swoje prace.
Pierścionek złoty z chryzolitem .
I pierścionek złoty z koralem naturalnym


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#3
Lubię takie proste formy jak pierścionek z chryzolitem. Dał bym tylko trochę mniejsze łapki. Na tyle małe, żeby nie zasłaniały kamienia a pełniły swoją funkcję. Pierścionek z koralem robiłeś na styl góralski. Wygląda na to, że jesteś z południa nie jak większość na forum z bursztynowego zagłębia Ząbki
Odpowiedz
#4
(05-10-2015, 05:58 PM)kriss napisał(a): Lubię takie proste formy jak pierścionek z chryzolitem. Dał bym tylko trochę mniejsze łapki. Na tyle małe, żeby nie zasłaniały kamienia a pełniły swoją funkcję. Pierścionek z koralem robiłeś na styl góralski. Wygląda na to, że jesteś z południa nie jak większość na forum z bursztynowego zagłębia Ząbki

Witam cie. Biggrin
Tak to prawda mogły by być nieco mniejsze ale klientka chciała być pewna ze nie wypadnie jej ten chryzolit. A jest dość nieforemny Biggrin.
no jestem raczej z centralnej Polski.. Biggrin z Łódzi.
I jakoś lubie bardziej właśnie takie wzory pierścionków jak ten z koralem. Biggrin
Odpowiedz
#5
Chryzolit piękni się prezentuje w złocie, a ten jest bardzo ciekawy przez swój nieforemny kształt.
mam pytanie, zawodowa ciekawość, czy te cyrkonie koło korala to pomysł klientki ? Zacząłeś piłowankę i dodałeś wg. mnie niepotrzebnie cyrkonie. Sam osobiście dopracował bym piłowanke be cyrkonii. Nie traktuj tego jako krytykę, ale uwagi wynikające z różnego spojrzenia na przedmiot i dawaj na forum kolejne foty Ząbki
Odpowiedz
#6
(05-10-2015, 07:38 PM)kriss napisał(a): Chryzolit piękni się prezentuje w złocie, a ten jest bardzo ciekawy przez swój nieforemny kształt.
mam pytanie, zawodowa ciekawość, czy te cyrkonie koło korala to pomysł klientki ? Zacząłeś piłowankę i dodałeś wg. mnie niepotrzebnie cyrkonie. Sam osobiście dopracował bym piłowanke be cyrkonii. Nie traktuj tego jako krytykę, ale uwagi wynikające z różnego spojrzenia na przedmiot i dawaj na forum kolejne foty Ząbki

Dokładnie te cyrkonie tam sa do niczego potrzebne . heheh.
Ale co ja moge zrobić, klientka zazyczyła sobie nowoczesne elementy typu cyrkonia i niema zmiłuj trzeba przeprojektować wzór i znaleśc miejsce na cyrkonie Biggrin.
Bo w oryginale niema tam cyrkonii,ale klientka zyczyła sobie Biggrin  
Odpowiedz
#7
(05-10-2015, 08:56 PM)srebrny666 napisał(a):
(05-10-2015, 07:38 PM)kriss napisał(a): Chryzolit piękni się prezentuje w złocie, a ten jest bardzo ciekawy przez swój nieforemny kształt.
mam pytanie, zawodowa ciekawość, czy te cyrkonie koło korala to pomysł klientki ? Zacząłeś piłowankę i dodałeś wg. mnie niepotrzebnie cyrkonie. Sam osobiście dopracował bym piłowanke be cyrkonii. Nie traktuj tego jako krytykę, ale uwagi wynikające z różnego spojrzenia na przedmiot i dawaj na forum kolejne foty Ząbki

Dokładnie te cyrkonie tam sa do niczego potrzebne . heheh.
Ale co ja moge zrobić, klientka zazyczyła sobie nowoczesne elementy typu cyrkonia i niema zmiłuj trzeba przeprojektować wzór i znaleśc miejsce na cyrkonie Biggrin.
Bo w oryginale niema tam cyrkonii,ale klientka zyczyła sobie Biggrin  

Jak tylko znajdę znowu trochę czasu to bede tu troszkę wrzucał swoich prac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości