Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bransoletki z bursztynem.
#51
spoko poprawie się hehe
Odpowiedz
#52
Odpowiedz
#53
                               
Bransoleta gotowa. Zawias do bransolety robiłem tak, że końcówki rurki na końcach rozwierciłem lekko frezem kulowych. Po przełożeniu sztyftu obciąłem go z minimalnym naddatkiem i delikatnie wklepałem w rozwiercone miejsca. Zauważcie że od wewnętrznej strony są mocne ślady po młotku które zostały zaoksydowane i tylko ręcznie ściereczką przetarte. Natomiast od zewnętrznej strony jest zjechana po całości na gładko aby nie było wgłębień po klepaniu i pozbawiona co najważniejsze wszystkich zudów ( około godziny przy polerce :-) )  Postaram się wrzucić następnym razem dla kfadrata jak ja robię szufladę.
Odpowiedz
#54
Odpowiedz
#55
(03-19-2015, 07:19 PM)srebrofigaro napisał(a): Bransoleta gotowa. Zawias do bransolety robiłem tak, że końcówki rurki na końcach rozwierciłem lekko frezem kulowych. Po przełożeniu sztyftu obciąłem go z minimalnym naddatkiem i delikatnie wklepałem w rozwiercone miejsca. Zauważcie że od wewnętrznej strony są mocne ślady po młotku które zostały zaoksydowane i tylko ręcznie ściereczką przetarte. Natomiast od zewnętrznej strony jest zjechana po całości na gładko aby nie było wgłębień po klepaniu i pozbawiona co najważniejsze wszystkich zudów ( około godziny przy polerce :-) )  Postaram się wrzucić następnym razem dla kfadrata jak ja robię szufladę.

z tą polerką to chyba letka przesada  Biggrin Biggrin
ale fajnie wyszło i dobrze , że bez szuflady bo po mojemu tu nie pasuje
Odpowiedz
#56
(03-19-2015, 07:38 PM)kolorowy napisał(a): ale fajnie wyszło i dobrze , że bez szuflady bo po mojemu tu nie pasuje

....ale jest szuflada ....tyle ze kupna .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#57
chodziło mi o krytą ,zamkniętą , schowaną
Odpowiedz
#58
Przy polerce zeszło bo najpierw ścierałem na ściernicy, potem na dużej gumce ścierałem, potem poler i znowu gumka do eliminacji resztek zudów. Im lepiej wyklepany materiał tym łatwiej pozbyć się zudów ale chciałem zostawić młotkowanie od wewnątrz. Gdybym zaoksydował górną stronę i lekko przepolerował na pewno byłyby mniej widoczne zudy. Oksyda wtedy się ściera ale pozostaje taki stalowy odcień który lepiej kamufluje zudy.
Odpowiedz
#59
Odpowiedz
#60
jakos nie widzialem wczesniej, dzieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości