Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciągadło
#1
Siemka. Morze ktoś polecić mi dobre ciągadło do okrągłego drutu . Zastanawiam sie nad takim z tymi drobniejszymi średnicami. Te co mam ( tanie jak barszcz) to do makaronu się nadaje.
Odpowiedz
#2
Mniejsze srednice to znaczy jakie? Osobiscie uzywam przeciagadlo WŁOSKIE 3,0 -0,5 stalowe, model 1/G 30.A.5. Kiedys dalem chyba 300 zlotych - teraz sa tansze, 200 moze troche wiecej.
Jakosciowo przeciagadlo bardzo dobre, dziala jak trzeba. Co wiecej mozna powiedziec? Ząbki

Teraz zamowilem przeciagadlo z wkladkami z węglika spiekanego - A*F Switzerland 2,8-0,26. Nie zeby tamto sie zepsulo czy cos. Poprostu potrzebne mi takie co by drut do spawania PUKiem sobie przeciagac.

Domyslam sie ze to co masz to chinszczyzna za 20-30 zlotych ktora do niczego sie nie nadaje. Mialem okazje zobaczyc takie cudo na wlasne oczy to malo wzroku nie stracilem Ząbki
Odpowiedz
#3
Właśnie się nad takim zastanawiałem od 3 mm -0.5 też made in italy kosztuje 195.20 zł na e-pat. Myśle że będe zadowolony.
Odpowiedz
#4
W alco masz taniej. 192.50 Ząbki Ewentualnie zadzwon do RODENTa i zapytaj po ile oni maja.
Odpowiedz
#5
A no faktycznie. Dzięki.
Odpowiedz
#6
W Alco mieli kiedyś płytki od 0.25 do 3mm z wkładkami, jakieś 300- 400 zł. i ja je używam, niby Szwajcaria ale nie jest rewelacyjne. Bardzo dobre są również oczkowe po 25zł chyba sztuka i polskiej firmy w tej chwili nazwy nie pamiętam. Oczywiście polecam tylko z wkładkami.
Odpowiedz
#7
zależy jeszcze ile tego drutu robisz, jak parę metrów miesięcznie to i stalowe wystarczy, jak setki tygodniowo to z wkładkami widiowymi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości