Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forum zamarło?
#21
(06-14-2015, 11:48 AM)Erddill napisał(a): skoro juz tak gdybamy , to cos w rodzaju   sklepo -galerii  indywidualnych designerow  (odrazu profesjonalnie  brzmi Ząbki )  taki dodatkowy dzial cos podobnego do tego miejsca  https://www.olissimart.com  ..... skoro sobie tak gdybamy

Erddill piszę na też forum "giloszerów" (zgadnij ilu może ich być na świecie ???) Forum już umierało ( i to naprawdę), młodzież to ja ??? (50 lat) , nikt się do tego zawodu nie garnie Cry Cry .  A taki sklep pokazuje młodym że można pracą zarobić dobre pieniądze. Do tego admin mógłby jak chce pobierać % opłatę za sprzedaż lub wynajem miejsca.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#22
(06-14-2015, 12:06 PM)Leszek napisał(a):
(06-14-2015, 11:48 AM)Erddill napisał(a): skoro juz tak gdybamy , to cos w rodzaju   sklepo -galerii  indywidualnych designerow  (odrazu profesjonalnie  brzmi Ząbki )  taki dodatkowy dzial cos podobnego do tego miejsca  https://www.olissimart.com  ..... skoro sobie tak gdybamy

Erddill piszę na też forum "giloszerów" (zgadnij ilu może ich być na świecie ???) Forum już umierało ( i to naprawdę), młodzież to ja ??? (50 lat) , nikt się do tego zawodu nie garnie Cry Cry .  A taki sklep pokazuje młodym że można pracą zarobić dobre pieniądze. Do tego admin mógłby jak chce pobierać % opłatę za sprzedaż lub wynajem miejsca.

Ja pisałem na poważnie ...bo zwykły sklep to bajzel , a takie indywidualne "karty" lepiej i przejrzyście wyglądają  ( np limitowana opcja do 5 wyrobów ,żeby porządek był) 
... Ja bym sie chetnie garnął !! Do giloszowania . Wiekowo to ja będę młodsza młodzież (biorąc Ciebie jako koordynat ) pytanie tylko jak i gdzie uderzyć ...do kogo .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#23
Pomysł sklepo-galerii podoba mi się. Może być też sama galeria z przeniesieniami do stron autorów, albo fanpagów, albo na allegro. To chyba łatwiejsze pod względem prawnym. Można by jakoś płacić za umieszczenie foty w tej galerii, albo coś w ten deseń. Ja nie mam żadnej strony , ani nic w necie, robię tylko usługi w realu, jednak czasami może coś by się sprzedało. Dla pokazania kilku sztuk jednak nie będę zakładał strony.... Tutaj w gronie byłoby raźniej i można by się pokusić o jakiś klimacik adekwatny do sytuacji. Szkoda, że nie będę mógł uczestniczyć dalej w dyskusji, bo wyjeżdżam na urlop do końca miesiąca. Pozdrawiam !
Odpowiedz
#24
(06-14-2015, 12:06 PM)Leszek napisał(a): Erddill piszę na też forum "giloszerów" (zgadnij ilu może ich być na świecie ???) Forum już umierało ( i to naprawdę), młodzież to ja ??? (50 lat) , nikt się do tego zawodu nie garnie Cry Cry .  A taki sklep pokazuje młodym że można pracą zarobić dobre pieniądze. Do tego admin mógłby jak chce pobierać % opłatę za sprzedaż lub wynajem miejsca.

Nikt się nie garnie? Przecież te giloszarki to czysta poezja jest Love
Odpowiedz
#25
(06-14-2015, 01:23 PM)Erddill napisał(a): Ja pisałem na poważnie ...bo zwykły sklep to bajzel , a takie indywidualne "karty" lepiej i przejrzyście wyglądają  ( np limitowana opcja do 5 wyrobów ,żeby porządek był) 
... Ja bym sie chetnie garnął !! Do giloszowania . Wiekowo to ja będę młodsza młodzież (biorąc Ciebie jako koordynat ) pytanie tylko jak i gdzie uderzyć ...do kogo .

To super bo taki forumowy sklep miałby swoja renomę.
Nawet można wprowadzić etap kwalifikacji przez Admina który podejmuje decyzję czy dany przedmiot dodać do sklepu ( by nie obniżał ratingu)

ps. Odnośnie giloszowania - poczekaj lub przyjedź pogadamy-wytłumaczę. Pisałem że Ci pomogę  ale wszystkiego na raz nie ogarnę bo jest sezon budowlany a ja nadal bezrobotny Cry


ps 2. Porsche wygrało LeMans ?!!!!! i to 3 ekipa w zespole  Wykrzyknik - brawo.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#26
NO NIE MIAŁO BYĆ  AUDI ( CHOCIAŻ PORSCHE TO TEŻ AUDI ) Biggrin Biggrin Cool
Odpowiedz
#27
(06-14-2015, 04:29 PM)kriss napisał(a): NO NIE MIAŁO BYĆ  AUDI ( CHOCIAŻ PORSCHE TO TEŻ AUDI ) Biggrin Biggrin Cool

Miał być Nissan :-)  Porsche jest w koncernie VW  nie Audi Biggrin   taki mały OT Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#28
Ktoś ostatnio pisał, że brakuje na forum moderatorów i starych bywalców. Niektórzy są bardzo zajęci

https://angusrepousse.wordpress.com/2015.../p1220351/

coś z ostatnich prac Angusa ( chyba się nie obrazi ) Uśmiech

                                            
Odpowiedz
#29
(06-14-2015, 07:39 PM)kriss napisał(a): coś z ostatnich prac Angusa ( chyba się nie obrazi ) Uśmiech
                                     
 
to odlew ?  super
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#30
Nie Leszek, to wyższa szkoła jazdy REPUSOWANIE połączone z cyzelowaniem Ząbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości