Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy da sie stopic zloto domowym sposobem?
#21
no podtrzymuję że adam 78 ma wiedzę złotniczą na poziomie 'stopić złoto w ognisku" , mam mnóstwo Klientów którzy zadają tak "marne" złotnicze pytania że wierzę iż przespali lekcje w szkole jak grupę metali szlachetnych czy platynowców omawiano, myślę że wielu tutaj wymądrzających się kolegów złotników też coś tam kiedyś przespało stąd np. błędy ortograficzne żenujące, itd, itp, etc.
więc aby skrócić tą cała żenadę wystarczyło mój pierwszy wpis pod pytaniem adama 78 uznać za ostateczną odpowiedź i nie wymądrzać się
całusy
jędruś
#22
No niestety nie kazdy z nas jest tak dobry w ortografji jak kolega jedrus . To znaczy co mamy przestac pisac ? Wydaje mi sie ze ktos tu zeczywiscie sie wymadrza.
#23
nordwind - wiesz że komputer za Ciebie myśli i błędy poprawia? dla mnie to kwestia szacunku dla czytających żeby autokorektę włączyć
#24
Möj komputer poprawia bledy niemieckie i wszystko co pisze po polsku jest podkreslone na czerwono a po polsku pisze tylko na tym forum.
Poza tym niewiele sie w temacie komputer orietuje.
#25
(05-03-2015, 07:19 PM)Nordwind napisał(a): Möj komputer poprawia bledy niemieckie i wszystko co pisze po polsku jest podkreslone na czerwono a po polsku pisze tylko na tym forum.
Poza tym niewiele sie w temacie komputer orietuje.

A wiesz, że możesz sobie dodać słownik polski i włączać go jak piszesz po polskuUśmiech
Chociaż ja się przyzwyczaiłam do twoich niemieckich literUśmiech
#26
Nie niewiem - i nie wiem jak to zrobic - ja naprawde jestem slaby jesli chodzi o komputery. Uwazam juz za duzy postep ze wogule cos tam oczywiscie z wasza pomoca mi wychodzi.
#27
Norwind wogule = w ogóle , jeżeli decydujesz się pisać na polskim forum to musisz przyjąć polskie warunki, zastanów się co by zrobili Niemcy gdybym na ich niemieckim forum pisał jak Ty u nas? a jak rozbierasz komputer na poziomie pisania prostych tekstów to posłuchaj olaxa i zastosuj
#28
Olax potwierdzam tak wygodnie, nawet nie musiałem instalować polską czcionka
Oprawiam ...
#29
Nordwind jeżeli chodzi o mnie to możesz na migi Ząbki , będzie ciekawiej
#30
Wiesz co jedrus - zostawiam ci to forum - napewno duzo tu wniesiesz i bez bledöw ja mam dosyc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości