Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Pomysł
#1
Zawstydzony szybką fuszerką jaką wystawiłem w konkursie postanowiłem za namową pewnego kolegi i ze srebra od niego zrobić i pokazać coś w co włożyłem troszkę więcej czasu Uśmiech
Z niecierpliwością czekam na opinie wszystkich forumowiczów  Biggrin


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
pomysl fajny zdjecia fatalne...nic nie widac daj wiecej swiatla
Odpowiedz
#3
Bardzo fajny pomysł, chociaż faktycznie mało widać na zdjęciu.
Nawiasem mówiąc konkursowy też był niczego sobie.
Odpowiedz
#4
OK,spróbuje na dworze (polu-dla Krakusów)  Biggrin  


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#5
(05-30-2015, 11:25 AM)kolorowy napisał(a): Zawstydzony szybką fuszerką jaką wystawiłem w konkursie .............

???? fuszerka ?????? Zły

to fantastyczna praca !!! Love Serce Aniołek -    wahałem się tylko pomiędzy Twoją "ćmą"  a "Słońcem pirytu" SilverFlo.

Nie wiem co tutaj wstawiłeś bo zdjęcia są gorszej jakości niż moje Biggrin  ale praca konkursowa to zdecydowanie Ci się udała.
Jest inspirująca, ciekawa i tajemnicza. Widywałem podobne prace (tylko emalierskie) w cenie która zwalała z nóg.
Zawsze możesz dopracować projekt i wystawić drugi raz. Gratuluję.
Odpowiedz
#6
teraz lepiej,gdyby drewno bylo na gladko tak jak obraczka w srodku nie byloby sie do czego przyczepic Eeee.... a tak troche srubą trąci    7/10
Odpowiedz
#7
Panie Kolorowy proszę tak trzymać dalej Cool
Oprawiam ...
Odpowiedz
#8
Cieszy mnie, że sam konkurs tak pobudził inwencję twórczą forumowiczów. Brawo Kolorowy ! Ząbki
Odpowiedz
#9
Dzięki wsystkim miłe słowa zawsze podbudują , mam 3 dni wolnego i postanowiłem zrobić od nowa niebieski wisior , nad zdjęciami też popracuje i w przyszłym tygodniu może coś pokarze .
Odpowiedz
#10
(06-03-2015, 12:54 PM)kolorowy napisał(a): Dzięki wsystkim miłe słowa zawsze podbudują , mam 3 dni wolnego i postanowiłem zrobić od nowa niebieski wisior , nad zdjęciami też popracuje i w przyszłym tygodniu może coś pokarze .

Lapis Lazuli Serce Love Love Love Love

 Popieram i wspieram.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości