Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mnap89 - moje blinki :P
#31
Bardzo mi się podoba, cos w moim stylu.
Jesli chodzi o ręczne wykonywanie takich elementów to czemu nie w końcu nie jesteśmy składaczami koralików jakich dużo w sieci.To dla nich produkują takie bajerki bo oni nic nie potrafią, ewentualnie nawlekać i przykleić metkę.
Bransoletka jest ekstra. Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#32
Odpowiedz
#33
Odpowiedz
#34
(07-21-2015, 02:52 PM)kriss napisał(a): ....................chociaż klient nie doceni ogromu włożonej pracy Smutny

o...........przepraszam ja jestem skromnym drogowcem ( chociaż budowałem największy most w Polsce ) ale zawsze doceniam i szanuję ręczną pracę.

Pytanie : dlaczego zegarek Szwajcarski kosztuje np. 5000 zł ............ bo godzina pracy zegarmistrza w Szwajcarii to 300-800 zł na godzinę.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#35
(07-21-2015, 03:39 PM)Leszek napisał(a): Pytanie : dlaczego zegarek Szwajcarski kosztuje np. 5000 zł ............ bo godzina pracy zegarmistrza w Szwajcarii to 300-800 zł na godzinę.

Za swoje tarcze tez będziesz mógł sobie tak liczyć pewnie. Puść oczko 
Odpowiedz
#36
Takze tym razem bedzie cos malo oryginalne i wykonane calkowicie recznie.


Dlugosc: 50 cm
Szerokosc: 8 mm
Grubosc 2 mm
Waga: 69,840 g

[Obrazek: Pancerka001m.jpg][Obrazek: Pancerka002m.jpg]
Odpowiedz
#37
Odpowiedz
#38
Odpowiedz
#39
Big Grin 
Jak Wy to robicie ??? Ja nawet blachy 0,2 mm prosto nie zagnę a tu takie równe ogniwka Ci wyszły.
Super !
Ładne robisz fotki.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#40
Moim zdaniem nie liczy sie czy mniej ,czy więcej jest orginalne. Istotne jest to jak ty sie czujesz wykonując taką prace bo pewnie jesteś zadowolony z siebie i z tego co robisz.
Ja tak mam ;-)
Kozak łańcuch.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości