Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie
#1
Witam serdecznie wszystkich
Jestem tutaj bo nie mogę sobie poradzić z wyceną Pierścionka damskiego wyprodukowanego na początku XX wieku w Z.S.S.R
Pierścionek ma nabite 3 pruby  w pierwszej jest (cyfra 3) w drugiej ( .6 ДЛ )  w trzeciej ( jest znaczek podobny do Alfy . następnie Radziecka gwiazda z Śerpem i Młotem a tuż za nią 583) pierścionek karakteryzuje sie owalnym kamieniem przypominający Rubin
Odpowiedz
#2
Fotki


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#3
Witaj. Ja jestem tutaj by zachęcać do emalierstwa. Zapraszam Cię serdecznie.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#4
Witam,

Najprawdopodobniej jest to zwykly ruski wyrob proby 583. kamien syntetyczny rubin. Wartosc = aktualna cena zlomu
Odpowiedz
#5
Dzieki wielkie nie ludzilem sie nawet ze bedzie cos grubszego Puść oczko
Odpowiedz
#6
Ale zawsze możesz nauczyć sie emalierstwa :-)))))))))) zapraszam.
Sam brukuję mozaiki z kostki a jednak podoba mi się srebro i złoto. Spróbuj może Cie wciągnie.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#7
(09-25-2015, 09:58 PM)grzegorzrojek napisał(a): Grzegorz nazywam się , mam 18 lat. Postanowiłem sobie spędzić trochę czasu na tym forum, mam nadzieje , że sympatycznie tutaj minie mi czas. Jak już wspomniałem  mam 18 lat i jestem nastolatkiem  lubiącym nowinki zarówno techniczne jak i nowinki wśród gier, trochę czasu spędzam przed kompem ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Pozdrawiam.

Zdarzało mi się mieć nieczyste myśli wobec innych...
" AK47-LUXURIA"
Odpowiedz
#8
(09-26-2015, 06:07 AM)Inżynier1996 napisał(a):
(09-25-2015, 09:58 PM)grzegorzrojek napisał(a): Grzegorz nazywam się , mam 18 lat. Postanowiłem sobie spędzić trochę czasu na tym forum, mam nadzieje , że sympatycznie tutaj minie mi czas. Jak już wspomniałem  mam 18 lat i jestem nastolatkiem  lubiącym nowinki zarówno techniczne jak i nowinki wśród gier, trochę czasu spędzam przed kompem ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Pozdrawiam.

Zdarzało mi się mieć nieczyste myśli wobec innych...
" AK47-LUXURIA"

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości