Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grawerka
#21
Tak w temacie grawerowania pneumatycznego ciekawostka
graversmith 790$(sama jednostka centralna)
http://www.ebay.com/itm/GRS-Tools-004-89...1852776685
a tutaj graversmith made in china(kompletny zestaw) 450$
http://www.ebay.com/itm/New-Pneumatic-En...1852776685
nie oceniam jakosci sprzetu, ani ceny ot podaje to w formie ciekawostki.
Odpowiedz
#22
Ta "jednostka centralna" zawiera ukryty w obudowie kompresorek, dostępny w Lidlu za 150 zł
razem z wężem, pistoletem, końcówkami do pompowania, aerografem i kompletem farb.
Najdroższy jest ten brylancik namalowany na obudowie. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#23
Cactoos - możesz wrzucić fotkę tego urządzenia ?
Odpowiedz
#24
Cactoos nie w tych pudłach chowane coś innego, kompresor i zbiornik powietrza (nie mały) trza dokupić/mieć osobno. Podzielę się opinią na temat chińczyków: pracować da się(z cierpieniem), ale kupować nie warto, sczególnie ten co z linka Mnap89
Oprawiam ...
Odpowiedz
#25
(02-15-2016, 08:53 AM)orafo napisał(a): Cactoos nie w tych pudłach chowane coś innego,

Faktycznie. W środku jest silniczek z pompką pulsacyjną.
Na zdjęciu widzimy jeszcze włącznik, manometr, regulator ciśnienia i pod nim potencjometr do regulowania obrotów silniczka. Wszystko.

[Obrazek: LjO6X.jpg]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#26
Cactoos zdefiniuj --- pompką pulsacyjną--- Uśmiech
jeszcze raz owe systemy potrzebują powietrze pod cienieniem.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#27
Czy ktos ma szablony do ostrzenia od Lindsay'a? Warto nie warto? Wiadomo, ze mozna jechac z ręki ale trzebaa miec wprawe i wiedziec jak. I jeszcze jedno gumki do polerowania rylców takie jak maja w jura tools ? Gdzie to w polszy mozna nabyc? W alco jest tylko żółta, nie wiem czy niebieską warto zawracac sobie glowe?
Odpowiedz
#28
(02-15-2016, 01:53 PM)orafo napisał(a): Cactoos zdefiniuj --- pompką pulsacyjną--- Uśmiech
jeszcze raz owe systemy potrzebują powietrze pod cienieniem.

Wiem. Z kompresora dochodzi pod stałym ciśnieniem a pompka,
czyli coś w rodzaju mini wankla powoduje jego cykliczne pulsowanie,
wprawiające w ruch tłoczek z kowadełkiem na sztychlu.
Jakoś tak to widzę.

[Obrazek: 2zq1.jpg]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#29
(02-15-2016, 05:13 PM)mnap89 napisał(a): Czy ktos ma szablony do ostrzenia od Lindsay'a? Warto nie warto? Wiadomo, ze mozna jechac z ręki ale trzebaa miec wprawe i wiedziec jak. I jeszcze jedno gumki do polerowania rylców takie jak maja w jura tools ? Gdzie to w polszy mozna nabyc? W alco jest tylko żółta, nie wiem czy niebieską warto zawracac sobie glowe?

Ja zamawiałem w Dt &Shop sporo tego tam mają ale niebieskiej czy zielonej jeszcze nie miałem. Żółta świetnie poleruje. Polecam.
Odpowiedz
#30
-Pampalini,czym czernisz tło w grawerunkach,tuszem,farbą?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości