Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace
#1
Siedzę już na tym Forum trochę czasu, ale studia tak mnie niestety pochłonęły, że przez jakiś czas musiałem rozstać się ze swoją pracownią. Parę zdjęć swoich prac mam, może się wam spodobają. 
[Obrazek: 351hmx2.jpg] Bransoletka wykonana z mosiądzu, chainmaile 1/4

[Obrazek: 2r73swk.jpg] W sumie nie wiedziałem czy to wrzucać, bo mało tu było lutowania, bardziej klejenie. Komplet na zamówienie Bransoleta i Wisior Srebro/Agat. 
[Obrazek: 39bme.png]Bransoleta splot bizantyjski żółte złoto 14k
[Obrazek: 1r6a8k.jpg]Wisior Srebro (Oprawa Chainmaile 1/4 ) + Agat 
[Obrazek: 28tdo43.jpg] Znalazłem nawet jedną z moich pierwszych (krzywych ) opraw kamienia w carge Ząbki
[Obrazek: 1568x9g.jpg] I jeszcze raz splot Bizantyjski, tym razem srebro, troszkę większy 

Mam nadzieję, że się spodoba Uśmiech 
Odpowiedz
#2
(09-01-2015, 09:22 AM)Miz napisał(a): Mam nadzieję, że się spodoba Uśmiech 

Masz dobrą nadzieję Biggrin Biggrin  Fantastyczne. Szczególnie podoba mi się wisior z agatem w oprawie Chermateu
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#3
Dzięki Leszek Ząbki Dobre słowo motywuje Ząbki
Odpowiedz
#4
Zasłużyłeś.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#5
Widzę Mizu, że spodobały Ci się to kółeczka do składania. W ten sposób można robić całe okrycia. A co jeszcze robisz z łańcuchów?

https://www.alejasrebra.pl/
Odpowiedz
#6
Od ogniwek zaczynałem, więc w nich mam największą wprawę. Robiłem już przeróżne wzory. Nie podjąłem się chyba ( z tych które znam ) Tureckiego i Elfickiego wzoru ( tak się nazywały na stronie z której się uczyłem Turkish i Elf ).
A robiłem z trudniejszych już przykładowo Dragonscale.
Spiralny, Wszystkie europejskie, Japoński i inne ale już nie pamiętam nazw, miałem dość długą przerwę ostanio Uśmiech
no i oczywiście robiłem tez ich wariacje czy oprawy z ogniw ( można zobaczyć w dziale własnoręcznie ).
Ale dużo jeszcze z nimi przede mną. Jak dobrze pamiętam, to taką bransoletę z bizantyjskiego splotu potrafiłem zrobić w jeden dzień lutowaną. Więc nie jest źle Język

PS. Propo spiralnego wzoru jak już przy tym jesteśmy, zna ktoś wielkości ogniw jakie być powinny żeby on się ładnie sam skręcał ? Czy to trzeba jeszcze jakiś zabieg wykonać, żeby się ten splot nie rozkręcał samoczynnie Puść oczko ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości