Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesienny Konkurs - co myślicie?
#21
Hmmm szczerze połasiłbym się na zrobienie sobie zegarka od podstaw włącznie z koperta oczywiście mechanizm musiałbym kupić. W sumie ciekawa alternatywa dla osób wybrednych tak jak ja w kwestii zegarków Puść oczko
Odpowiedz
#22
Ktoś kiedyś próbował? Jeśli tak to z jakim efektem?
Odpowiedz
#23
(09-18-2015, 11:16 AM)Erddill napisał(a): .... moze sie zdziwisz przy okazji tego konkursu Puść oczko

W moim wieku i przy moim zdrowiu zostało mi już za mało czasu na marzenia.  Dlatego tak cieszę się sukcesami innych kolegów i koleżanek.



(09-18-2015, 11:18 AM)kriss napisał(a): Veto !!! ja chcę emalii 

Popieram !!!!!!!

(09-18-2015, 11:27 AM)cactoos napisał(a): Mam zdolności telepacyjne. Biggrin
[Obrazek: 48547-Conan-OBrien-shake-gif-DUhs.gif]

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

Myślę że Ty masz duże pole do popisu robiąc piękny odlew zegarka.


(09-18-2015, 11:29 AM)Erddill napisał(a):
(09-18-2015, 11:18 AM)kriss napisał(a): Veto !!! ja chcę emalii  

Biggrin 


ps. juz nie bede wiecej  Puść oczko


Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin


(09-18-2015, 12:02 PM)Inżynier1996 napisał(a): Hmmm szczerze połasiłbym się na zrobienie sobie zegarka od podstaw włącznie z koperta oczywiście mechanizm musiałbym kupić.   W sumie ciekawa alternatywa dla osób wybrednych tak jak ja w kwestii zegarków Puść oczko

Koperta stalowa + mechanizm Unitas to 300 zł.
Możesz zrobić swoją kopertę to nic trudnego a mechanizm może być kwarcowy za 2 zł.
Możesz zrobić piękną koronkę do naciągu lub klamrę paska - nie musisz od razu budować całego zegarka .
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#24
Wiem bo robiłem juz kiedyś i zapięcia i srebrne bransolety do kopert. Ale nic nie cieszy jak zegarek zrobiony od podstaw przez własne łapy tym bardziej ze nosi się go na codzień. . Ale mam już pomysł jak go zrobię Puść oczko)
Odpowiedz
#25
(09-18-2015, 12:29 PM)Inżynier1996 napisał(a): Wiem bo robiłem juz kiedyś i zapięcia  i srebrne bransolety do kopert.  Ale nic nie cieszy jak zegarek zrobiony od podstaw przez własne łapy tym bardziej ze nosi się go na codzień. . Ale mam już pomysł jak go zrobię Puść oczko)

Trzymam wszystkie kciuki za Twój projekt.
Jak potrzebujesz porad to pytaj. Przez ostatnie lata zbankrutowałem chcąc zrobić od podstaw swój zegarek ale doświadczenie zostało i z chęcią wszystko przekażę.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#26
Szowinistyczne knurki wiedzą, że kobitka musi mieć wszystko pod kontrolą - czas też.
Powstaje jednak pewien problem np. podczas wyjścia na bal, bo do wypasionej sukni i 
eleganckiej bransoletki nijak nie pasuje sportowy Swatch. Dlatego zrobiłem dla swojej
feministki branseto-zegarek w wersji - "audiencja u Królowej Elżbiety II.
Więc jak się upieracie przy zegarku to niech będzie zegarek.
Nie jest to może wykonanie wzorcowe bo robione pod feministyczną presją, ale zegarek jest. Biggrin

[Obrazek: N1zpl.jpg]
[Obrazek: z6iOr.jpg]
[Obrazek: kK5Ry.jpg]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#27
(09-18-2015, 12:50 PM)cactoos napisał(a): Szowinistyczne knurki wiedzą, że kobitka musi mieć wszystko pod kontrolą - czas też.
Powstaje jednak pewien problem np. podczas wyjścia na bal, bo do wypasionej sukni i 
eleganckiej bransoletki nijak nie pasuje sportowy Swatch. Dlatego zrobiłem dla swojej
feministki branseto-zegarek w wersji - "audiencja u Królowej Elżbiety II.
Więc jak się upieracie przy zegarku to niech będzie zegarek.
Nie jest to może wykonanie wzorcowe bo robione pod feministyczną presją, ale zegarek jest. Biggrin

[Obrazek: N1zpl.jpg]
[Obrazek: z6iOr.jpg]
[Obrazek: kK5Ry.jpg]

No no ładne ładne jest jedno ale, zamiast niebieskich ja bym dał zielone ;p
Odpowiedz
#28
(09-18-2015, 12:34 PM)Leszek napisał(a):
(09-18-2015, 12:29 PM)Inżynier1996 napisał(a): Wiem bo robiłem juz kiedyś i zapięcia  i srebrne bransolety do kopert.  Ale nic nie cieszy jak zegarek zrobiony od podstaw przez własne łapy tym bardziej ze nosi się go na codzień. . Ale mam już pomysł jak go zrobię Puść oczko)

Trzymam wszystkie kciuki za Twój projekt.
Jak potrzebujesz porad to pytaj. Przez ostatnie lata zbankrutowałem chcąc zrobić od podstaw swój zegarek ale doświadczenie zostało i z chęcią wszystko przekażę.

Wiec mam pytanie Leszku jaka grubość blachy propproponujesz na tarcze?  Wiem że konkurencyjny odłam zawodu ale będę grawerowal i trawil wzory Ząbki
Odpowiedz
#29
(09-18-2015, 12:55 PM)Inżynier1996 napisał(a): No no ładne ładne jest jedno ale, zamiast niebieskich ja bym dał zielone ;p

Feministce to powiedz! Do sukienki ma pasować! Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#30
No tak bo my się na modzie nie znamy i daltony jesteśmy hehe Ząbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości