Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bransoleta
#1
               
Tym razem srebrofigaro wjeżdża na bazę z 150 gramową bransoletą wykonaną ze srebra p.925 dla człowieka z ''miasta'' :-) Bransoleta zrobiona na konkretną ''łapę'', trochę dłuższa niż standardowo. Na kasecie będzie grawer.
Odpowiedz
#2
Bismark z poprzeczka! A nie myslales zeby go jeszcze przeszlifowac na płasko?
Tak to git Uśmiech
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Ale wielka kułerwa Ząbki Chyba jakis Kmieciak miastowy zamowil Ząbki
Odpowiedz
#5
Zamek pewnie zamyka, dobrze spasowany, żadnych luzów, ładnie klika :-)
Odpowiedz
#6
Ja nie wiem czemu ale 99% osob uwaza ze garibaldi to bismarck a na bismarcka mowia jeszcze jakos inaczej - nie pamietam nawet jak. W kazdym bardzo razie według wszystkich mądrych książek to jest bismarck z poprzeczka Ząbki
Generalnie kazdy nazywa wszystko inaczej, wszyscy maja w dupie jakies ujednolicenie nazw narzedz, splotów bla bla bla i tak dalej innych rzeczy. Ogolnie wiedzy. Spotkalem tylko jedną - JEDNĄ osobę która poprawnie określała rozmiary pierścionków. Wszyscy inni robią to źle. To znaczy finalnie wyrób pasuje tylko, że rozmiar jest według ich rozmiarówki Język

Spiłowany czy nie - kwestia gustu klienta Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ładnie klika, ale wygląda jakby robił to już wiele lat.
Bransoletka ładna, podoba mi się Rozmarzony
Odpowiedz
#8
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#9
Już kiedyś zrobiłem taką i pokazałem na forum, tylko tamta była z okrągłego profilu i była lżejsza. Ta po zapięciu spada mi z dłoni a grabe mam raczej nie chudą. Z poprzeczkami nie ma problemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości