Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żywiczne urządzenia 3D niemieckiej firmy EnvisionTEC
#1
Wszystkim jubilerom i złotnikom pragnącym iść z duchem czasu prezentujemy urządzenia, potrafiące wykonać nawet najbardziej precyzyjne i skomplikowane formy do odlewu. Nie są to tanie drukarki 3D, a profesjonalne, przemysłowe urządzenia, gwarantujące najwyższą jakość. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tych urządzeń w Polsce i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Możemy także umówić się na spotkanie i zaprezentować modele, wykonane właśnie na urządzeniach firmy EnvisionTec. Zapraszamy także na stronę internetową www.envisiontec.pl, gdzie można znaleźć wszystkie, niezbędne informacje.

Jubilerzy i złotnicy szczególną uwagę powinni przykuć do urządzenia Envisiontec Perfactory Apollo, zaprojektowanego właśnie z myślą o branży jubilerskiej. Precyzja maszyny wynosi 36 µm. Efekty jej pracy możemy zobaczyć na załączonym zdjęciu.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Ja bym zaczął od podania ceny bo może się okazać, że cały taniec godowy nie ma sensu.
Tutaj raczej siedzą właściciele małych zakładów dla których kwestia ceny jest istotna.
Na stronę zaglądałem i cen tam nie znalazłem. Oferta bez podanej ceny jest jak randka
z dziewczyną w burce. Proponuję wrzucić na forum cenę i dane techniczne owej drukarki.
Jeżeli jest niższa od ceny drukarki ASIGA to OK, jeżeli natomiast jest cztery razy wyższa
to chyba szkoda klawiatury. Ja używam ASIGI i jestem zadowolony z relacji ceny do
jakości wydruku.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#3
(10-29-2015, 12:37 AM)cactoos napisał(a): Ja bym zaczął od podania ceny bo może się okazać, że cały taniec godowy nie ma sensu.
Tutaj raczej siedzą właściciele małych zakładów dla których kwestia ceny jest istotna.
Na stronę zaglądałem i cen tam nie znalazłem. Oferta bez podanej ceny jest jak randka
z dziewczyną w burce. Proponuję wrzucić na forum cenę i dane techniczne owej drukarki.
Jeżeli jest niższa od ceny drukarki ASIGA to OK, jeżeli natomiast jest cztery razy wyższa
to chyba szkoda klawiatury. Ja używam ASIGI i jestem zadowolony z relacji ceny do
jakości wydruku.

Lepiej tego nie da się ująć
Odpowiedz
#4
(10-29-2015, 12:37 AM)cactoos napisał(a): Ja bym zaczął od podania ceny bo może się okazać, że cały taniec godowy nie ma sensu.
Tutaj raczej siedzą właściciele małych zakładów dla których kwestia ceny jest istotna.
Na stronę zaglądałem i cen tam nie znalazłem. Oferta bez podanej ceny jest jak randka
z dziewczyną w burce. Proponuję wrzucić na forum cenę i dane techniczne owej drukarki.
Jeżeli jest niższa od ceny drukarki ASIGA to OK, jeżeli natomiast jest cztery razy wyższa
to chyba szkoda klawiatury. Ja używam ASIGI i jestem zadowolony z relacji ceny do
jakości wydruku.

Dzień dobry,
wycen dokonujemy indywidualnie na życzenie poszczególnego klienta. Sprawdziłem jednak ceny urządzeń ASIGA i mogę już teraz zapewnić, że posiadamy zarówno drukarki droższe (nawet dużo droższe), jak też tańsze. Nasza oferta jest naprawdę szeroka, dlatego każdemu klientowi pomagamy indywidualnie dobrać najlepszy model do jego potrzeb. Jeśli głównym wyznacznikiem jest cena, możemy bez problemu konkurować z urządzeniami ASIGA. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, proszę o wysłanie zapytania na adres sprzedaz@envisiontec.pl i zaznaczyć, co jest dla nas kluczowym wyznacznikiem. Przygotujemy oferty wraz z cenami.
Odpowiedz
#5
Ahh... Odpowiedz taka jakby każda maszyna byla wykonana indywidualnie pod klienta dlatego nie ma scisle okreslonych cen.
Przeciez macie klika modeli tych drukarek, kazda ma inne parametry (pole robocze, szybkosc, rozdzielczosc) i scisle okreslona cena, prawda?
W drukacje ASIGA PICO wcale nie chodzi o jej cene lecz o bardzo wysoką jakosc wydruku(rozdzielczosc) przy "niskiej" cenie urzedzenia.
Jesli wyznacznikiem bylaby tylko i wylacznie CENA to jestem pewien, ze na allegro czy aliexpress mozna kupic tansze urzadzenia niz macie w ofercie. Jakosci tam nie bedzie zadnej ale cena bedzie nizsza. Nie o to przeciez chodzi prawda?
Odpowiedz
#6
(10-29-2015, 04:29 PM)mnap89 napisał(a): Ahh... Odpowiedz taka jakby każda maszyna byla wykonana indywidualnie pod klienta dlatego nie ma scisle okreslonych cen.
Przeciez macie klika modeli tych drukarek, kazda ma inne parametry (pole robocze, szybkosc, rozdzielczosc) i scisle okreslona cena, prawda?
Drukarki są zamawiane i sprowadzane zza granicy na życzenie klienta, dlatego ich ceny mogą się nieco wahać. Oprócz tego, w zależności od rodzaju działalności kupującego producent może przyznawać rabaty (rabaty są przyznawane również indywidualnie) i dlatego nie podajemy ogólnych cen tylko wyceny wykonujemy dla każdego osobno.

(10-29-2015, 04:29 PM)mnap89 napisał(a): W drukacje ASIGA PICO wcale nie chodzi o jej cene lecz o bardzo wysoką jakosc wydruku(rozdzielczosc) przy "niskiej" cenie urzedzenia.

Jesli wyznacznikiem bylaby tylko i wylacznie CENA to jestem pewien, ze na allegro czy aliexpress mozna kupic tansze urzadzenia niz macie w ofercie. Jakosci tam nie bedzie zadnej ale cena bedzie nizsza. Nie o to przecież chodzi prawda?

Rozumiem Pański punkt widzenia, proszę też zrozumieć mój. Dla mnie punktem wyjściowym jest fakt, iż drukarki EnvisionTEC posiadają lepszą rozdzielczość i drukują znacznie mniejsze detale przy zachowaniu wysokiej jakości. Precyzja niektórych urządzeń wynosi 50 µm, innych 25, a w przypadku najlepszych urządzeń aż 15 µm. Przeciętna maszyna utrzymuje jednak precyzję 25 µm, czyli ma lepszą rozdzielczość, niż ASIGA Pico Plus27. Jeśli komuś zależy na precyzji 15 µm faktycznie nasze urządzenia będą droższe, jeśli komuś wystarczy precyzja 25 µm, możemy z powodzeniem konkurować z Asigą. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
Ok, ale mimo wszystko każde urządzenie ma jakąś cenę, stałą lub ruchomą, ale ma. I chodzi o to, abyście tę cenę podali. Proste. Nie może być tak, że cena jest uzależniona od nazwiska nabywcy, profilu zawodowego czy innych
Odpowiedz
#8
Moze byc nawet cena w Euro. Wszystkie rabaty kursy itp wiadomo ze maja wplyw na ostatecnza cene w złotówkach. Jakos 90% maszyn i urzadzeń jest sprawdzanych do polski(bo polacy przeciez nie umiaja zrobic nic sami) i cene sa podane z zastrzezeniem, ze moga one ulec zmianie.
Odpowiedz
#9
Ale się spinacie.

Taką maja politykę sprzedaży i tyle.
Jak ktoś będzie zainteresowany to się skontaktuje, jak nie to nie.

Chociaż ja też nie rozumiem takiej czajochy.
Jak czegoś szukam w internecie i widzę "ceny po zalogowaniu", "w sprawie cen proszę o kontakt" to sobie daruję i szukam dalej.
Odpowiedz
#10
(10-30-2015, 09:58 AM)olax napisał(a): (...)
Chociaż ja też nie rozumiem takiej czajochy.
Jak czegoś szukam w internecie i widzę "ceny po zalogowaniu", "w sprawie cen proszę o kontakt" to sobie daruję i szukam dalej.

Bo potrzebne Twoje dane osobowe/kontaktowe aby rozsyłać spam Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości