Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skad wziasc srebro...
#11
Nie no to to ja wiem. Tylko myslalem ze od producenta mozna kupic mniejsze ilosci tj 100-200 gram i w cenie nizszej niz w tego typu sklepach/hurtowniach.
Odpowiedz
#12
"Lidyt" w Gdańsku. Dostawa towaru o wartości pow. 200 zł. http://www.lidyt.pl/index.php?page=kategorie
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#13
Dobry wieczor,

dziekuje wszystkim za pomoc. HOPEA znam, kiedys przyslali mi towar w niezbyt dobrym stanie, blachy na paski byly ciete po polkolu, wiec sie donieczego nie nadawaly no i nie mialy podanego wymiaru, do tego ich srebro bardzo szybko ciemnieje. Walcownie metai takze znam, zamawiam tam duzo, niestety nie maja tego, czego obecnie potrzebuje. Poszukam pod wskazanymi powyzej adresami. Moze faktycznie dobrym pomyslem jest KGHM Puść oczko
Odpowiedz
#14
A czego obecnie potrzebujesz?
Odpowiedz
#15
(01-20-2016, 11:50 PM)helmet napisał(a): A czego obecnie potrzebujesz?

Dzien dobry, obecnie potrzebuje drutu kwadratowego 4 x 4 mm i 6/7 x 6/7 mm po dwa metry, profil kwadratowy 12 mm tak z metr, do tego drut polokragly o podstawie 5 mm tez z metr, rurke bezszwowa o srednicy wewnetrznej 8 mm, 14 mm i 18 mm jak i rurke i srednicy zwe, 2,5 mm, 3, i 5 mm
Pozdrawiam M
Odpowiedz
#16
(01-20-2016, 04:12 PM)szrapnel napisał(a): Panicku kfadratowy, nagle polonista się obudził w starym wyjadaczu co ma status dyjamentowy? ti ti ti
o nie pomyślunek jeszcze gonić, to zrozumiem, ale żeby się o literówki czepiac... weź snickersa Puść oczko

martynahaha;
hopea
proma
walcowanimetali

ale są też inne hurtownie, wszystko zależy od ceny, a ta czasem też zależy od czasu współpracy, ilości itd itp....

Dziekuje serdecznie zlozylam zapytanie w Proma, Hopea nie spelnia warunkow, Walcownia nie posiada tego, co potrzebuje-

Pozdrawiam serdecznie M
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości