Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plan na niedziele - czyli co zamiast mszy
#1
Do kościoła nie chodzę bo mi nie po drodze .
Ale plan jest taki :
[Obrazek: vargas5.jpg]
Odpowiedz
#2
świetni Ci to wyszło Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#3
Brrrr! Wygląda mi to na feministyczny krępownik na jajca szowinistycznej świni. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#4
Dla mnie to wygląda jak powrót inkwizycji ...

PS. fajne zdjęcia i ich ułożenie.
Odpowiedz
#5
To dopiero plany , ja tego jeszcze nie zrobiłem  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin a fotki dzięki koledze szrapnelowi znalazłem  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#6
Wolałbym chyba do kościoła Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#7
(02-14-2016, 07:49 AM)szamek napisał(a): Dla mnie to wygląda jak powrót inkwizycji ...
 
"Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!" Ząbki


(02-14-2016, 09:34 AM)kolorowy napisał(a): To dopiero plany , ja tego jeszcze nie zrobiłem  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin a fotki dzięki koledze szrapnelowi znalazłem  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

Pomysł zacny acz niepokojący Ząbki

Ja na mszy byłem i teraz się głowię nad projektem breloczka, który daaaawno temu obiecałem a jakoś nie miałem czasu się za niego wziąć.
Odpowiedz
#8
(02-13-2016, 10:55 PM)kolorowy napisał(a): To dopiero plany , ja tego jeszcze nie zrobiłem

János Gábor Varga, pomysły facet ma

http://www.dailyartmuse.com/2010/05/17/j...-progress/

co z tym planem, 5latka? wieczorynka zaraz Puść oczko

ja robię misia, bieszczadzkiego


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
Ach te plany , skończyło się spacerem , kinem , jakąś knajpą i zakupami z rodzinką , trzeba było przewietrzyć portfel i teraz myśleć jak nadrobić , a miała być taka piękna twórcza niedziela  Śpiący , bardziej on misia interesuje mnie co z pająkiem  Cool .
Odpowiedz
#10
(02-14-2016, 11:00 PM)kolorowy napisał(a): Ach te plany , skończyło się spacerem , kinem , jakąś knajpą i zakupami z rodzinką , trzeba było przewietrzyć portfel i teraz myśleć jak nadrobić , a miała być taka piękna twórcza niedziela  Śpiący , bardziej on misia interesuje mnie co z pająkiem  Cool .
misia też nie skończyłem...
.... pająk jest jak plan elektrowni atomowej w Polsce, fundamenty mam już wylane... Puść oczko
tak serio, poluje na odpowiedni kamieni, wymyśliłem sobie czarno granatowy labradoryt (wybarwienie) i poluje cierpliwie.

- ten na aukcji dobrze wygląda tylko z jednej strony, reszta to szaro brudny kryształ( i jest za duży)


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości