Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Też w pewnym sęsie kości tylko troszke inne.
#1
https://youtu.be/qvqefm_TI_k
Odpowiedz
#2
Piękne "kości" a salonik z biżuterią też przedni Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#3
Fajne , inne , pomysłowe . Ten rodzaj kamieni i ich oprawy to nie moja estetyka ,ale w tym przypadku całość pomysłowo połączona i przyciąga oko .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#4
Pomysł oginalny,świetne połaczenie .  Aż mi sie zachciało poeksperymentować i treaz mam ćwieka w głowie co tu wymuślić Puść oczko Puść oczko Puść oczko 
Odpowiedz
#5
Robi wrażenie, ale prawda jest taka, że trzeba mieć czas na to. A niestety prowadzenie własnej firmy jest bardzo czasochłonne
Odpowiedz
#6
(02-21-2016, 05:05 PM)silverpaul napisał(a): Robi wrażenie, ale prawda jest taka, że trzeba mieć czas na to. A niestety prowadzenie własnej firmy jest bardzo czasochłonne
Moim zdaniem troszkę mijasz się z prawdą , gdybyś miał kupca na taką biżu który by zaspokoił twoje potrzeby finansowe za taki wyrób to i czas byś znalazł , widziałem kiedyś podobne pierścionki na jakichś targach najtańszy oscylował w granicach 4-5000 $ a kamienie nie były ze źródlanej wody .
Odpowiedz
#7
Widzisz Kolorowy, mam kupca na jeden, drugi, i następny, ale.... W pracowni jestem ja i córka, moje wyroby ( jakkolwiek perfekcyjne, staram się Uśmiech), znajdują nabywców. Niemniej nad każdym trzeba popracować, zwłaszcza, że jestem przeciwnikiem odlewòw. To zajmuje czas, nie zrobisz wszystkiej biżuterii na świecie, mimo że bardzo byś może chciał. To miałem na myśli, pisząc o braku czasu. Ja chcę robić wyroby wielokamieniowe, emaliowane i tylko i wyłącznie własne wzory. Jeśli teraz wziąłbym się za podobne rzeczy jak na filmiki, nie zrobię swoich, zamòwionych. I niestety gównianych usług
Odpowiedz
#8
Hmmm , jest w tym sens , podoba mi się że robisz własne wzory , muszę kiedyś zalecieć do Ciebie i pooglądać , ostatnio dawno nie byłem w stolycy   Biggrin .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości