Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobry wieczór :)
#1
Myślę, że udzielać się będę niewiele, za to korzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia zamierzam w każdej wolnej chwili, jak to amator-hobbysta Uśmiech. Od dłuższego czasu już spędzam noce z rylcem i młotkiem w ręku "grawerując" części motocyklowe i naszło mnie na poszukiwanie czegoś nowego. Pomysłów wiele, a jak człowiek zaczyna dłubać nagle brakuje najprostszych rozwiązań i mam nadzieję je tu znaleźć Uśmiech. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zabieram się za lekturę Ząbki
Odpowiedz
#2
Dzieńdobry wieczór Pani
Proszę się pochwalić co tam się wykluwa. Uśmiech
Odpowiedz
#3
wstydliwa Zuzanna jestem Puść oczko. Jak tylko opanuję podstawowe umiejętności dotyczące posługiwania się forum i dodawania zdjęć pewnie coś pokażę Uśmiech. Jednak obsługa młotka jest prostsza Puść oczko Ząbki Język
Odpowiedz
#4
(09-20-2016, 11:03 PM)Zuza napisał(a): wstydliwa Zuzanna jestem Puść oczko. Jak tylko opanuję podstawowe umiejętności dotyczące posługiwania się forum i dodawania zdjęć pewnie coś pokażę Uśmiech. Jednak obsługa młotka jest prostsza Puść oczko Ząbki Język

proste jak plazmatyczny regulator cząsteczek(że co?) pod postem masz przycisk "odpowiedz" nie myl z okienkiem na samym dole jako "szybka odpowiedz".

Klikasz "odpowiedz".
Na dole jest opcja dodawania załączników... screeny.

Żeby dodać zdjęcie - otwierasz "przeglądaj" i wybierasz plik, następnie klikasz ok i jeszcze raz po prawej klikasz "dodaj załącznik" w celu potwierdzenia dodania. W razie potrzeby powtórz.

Teraz się nie wymigasz.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#5
(09-20-2016, 11:30 PM)szrapnel napisał(a): Teraz się nie wymigasz.

cholera, chyba jednak aż tak proste, że migać się nie wypada. Proszę bardzo Puść oczko


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
(11-13-2016, 08:26 PM)Zuza napisał(a):
(09-20-2016, 11:30 PM)szrapnel napisał(a): Teraz się nie wymigasz.

cholera, chyba jednak aż tak proste, że migać się nie wypada. Proszę bardzo Puść oczko

indeed... "fucking good " 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#7
(11-13-2016, 09:30 PM)Erddill napisał(a): indeed... "fucking good " 

dzięki, długa droga jeszcze do pokonania, ale dobre słowo działa wielce motywująco Ząbki
Odpowiedz
#8
Tak z ciekawosci, to jest czesc, jakiejs wiekszej calosci ? Ksztalt jest dosc malo mowiacy i ta decha od spodu .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#9
Pokrywa silnikowa motocykla czy jakoś podobnie.
Odpowiedz
#10
pokrywa sprzęgła od harleya
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości