Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soczewka w obrączce a rozmiar???
#11
(04-18-2017, 11:05 PM)Ryszard68 napisał(a): Jak normalnie masz 23 to z soczewka zamow 22.5 i bedzie git. Ze skorpionem wspolpracuje wiele lat. Porządna firma i wyroby.

Nigdy nie pracowałem z w/w firmą lecz w innej firmie w której pracowałem dla współpracujących sklepów były dawane nasze mierniki rozmiarów inne dla matek soczewkowych a inne dla płaskich środków i bardzo rzadko trafiały się poprawki rozmiaru.
Może dlatego moja irytacja faktem że ktoś po przymiarce zamawia rozmiar lub pół mniejsze  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#12
Skorpion nie daje żadnych mierników. A co do zmierzenia dokładnie rozmiaru to też moze się to różnica w zależności od sklepu...dlaczego? Ja mam dwa trzpienie miarowe i ten sam pierścionek na pierwszym ma np rozmiar 14 a na drugim 15. Jest dokładnie rozmiar różnicy. Zamawiający ze skorpiona obrączki z doświadczenia wiem, którego użyć żeby rozmiar się zgadzal Uśmiech
Odpowiedz
#13
Odpowiedz
#14
Idz do kilku sklepow i powiedz, ze chcesz kupic srebrna obraczke. Poprzymierzaj, dopasuj rozmiar i podziekuj. Jezeli w kilku sklepach bedzie ten sam rozmiar to bedziesz wiedzial napewno. Co do miernika ze zdjecia...nakladajac na palucha zwroc uwage, ze jest on dosc ciezki i czesto mozna sie pomylic o rozmiar. Chyba, ze mozesz zdjac obraczki miarowe z druta to co innego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości