Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unikatowe wzory w mokume gane
#11
Faktycznie stronka ładna.I dziwie się doboru tutaj zamieszczonych prac, bo tam jest sporo o wiele ładniejszych. Np. obrączki to te tutaj są chyba najgorsze, w porównaniu do pozostałych.
P.S.
Piękne zbroje. Puść oczko
Odpowiedz
#12
(07-29-2011, 11:18 PM)kageki napisał(a): Ale go "zjechaliście", aż strach pomyśleć w takim razie co moglibyście w moim temacie napisać. Puść oczko

Opisuje to co widze, jesli wogule zamieszczam komentarz. Nie bylo moim zamiarem "zjechanie" kogos.

Jesli urazilem, przepraszam.

A zdecydowanie nie komentuje zdjec z paciorkami, drucikami, filcami, sznurkami, itd, itp...recznie robiona "bizuteria".

Ps.
Zapodajcie te stronke.
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#13
Cześć.
No właśnie. Mokume Gane podaj link do Twojej strony. Oprócz tych paru niedociągnięć z kargą to są naprawdę ładne rzeczy. Pochwal się czymś jeszcze.
Odpowiedz
#14
Apropo mokume-gane znalazłam sklep zagraniczny ,co sprzedaje takie bloczki mokume już połączonych metali, tylko rozwalcować na blachę.
Odpowiedz
#15
Dopisuję bo miałam prywatne zapytania o ten sklep ,więc: http://www.hooverandstrong.com/category/Bi-Metal+Sheet/
albo trzeba wpisać w wyszukiwarkę : mokume gane billet i wyskoczą inne możliwości zakupu gotowców od kowala. Tak myślę , sama nie szukam bo mokume to za wyskie progi na moje nogi, ot co!!!
Odpowiedz
#16
Ciekawa inspiracja, ja dalej szukam idealnego wzoru, ale dzięki Wam jestem coraz bliżej!
Odpowiedz
#17
(01-16-2012, 03:56 PM)magda napisał(a): Dopisuję bo miałam prywatne zapytania o ten sklep ,więc: http://www.hooverandstrong.com/category/Bi-Metal+Sheet/
albo trzeba wpisać w wyszukiwarkę : mokume gane billet i wyskoczą inne możliwości zakupu gotowców od kowala. Tak myślę , sama nie szukam bo mokume to za wyskie progi na moje nogi, ot co!!!

Dziękuję za wskazówkę. Poszukuję blachy o grubości 0,4 mm - 0,5 mm
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości