Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieczar - wystawa we Wrocławiu
#1
Witam Uśmiech

Mam przyjemność zaprosić na wystawę prac mojego autorstwa, która odbędzie się w dniach 30.03-15.04.2012 we Wrocławskim Muzeum Archeologicznym (Arsenał).

Prezentowane będzie zarówno malarstwo na papierze powstałe w czasach studenckich jak i kilka przykładów hełmów (w tym hełmy maskowe) powstałych później. W tym dodatkowe materiały przybliżające techniki produkcji.

Wernisaż 30.03.2012 o godz. 18.00
Zagrają chłopaki ze SMASH OF BROKEN GLASS !
http://www.myspace.com/smashofbrokenglass

...będzie więc metalowo !
...o darmowym alkoholu nie wspomnę (ilość limitowana ,więc kto pierwszy ten lepszy :mrgreen: )

Zapraszam !
Odpowiedz
#2
Nieczar, jakbym tak mógł, jak nie mogę to bym przyjechał.Eeee.... Więc przynajmniej obejrzałem sobie Twoja stronę. Bardzo podobają mi się Twoje prace. Dodałem sobie do zakładek. Udanej wystawy, chłopie!
Odpowiedz
#3
Postaram się być na wernisażu, a jeśli mi się to z jakichś względów nie uda - to na pewno będę później na wystawie Uśmiech
Odpowiedz
#4
Może uda mi się przyjść. Piękne przedmioty tworzysz a zobaczenie ich w rzeczywistości może być ciekawym przeżyciem. Też życzę udanej wystawy!
Odpowiedz
#5
...i po wernisażu...chłopki ze SMASH OF BROKEN GLASS zagrali jedwabiście :mrgreen:
...kto nie był niech żałuje

wystawa otwarta do 15 kwietnia ,zapraszam

jeśli ktoś czuje potrzebę może posłuchać wywiadu jakiego miałem przyjemność udzielić bezpośrednio przed montażem prac Ząbki ...pod www.kreatywnywroclaw.pl
Odpowiedz
#6
Juz zaluje ze nie widzialem z bliska, tego darmowego trunku tez Uśmiech Dobrze widze, ten szlom z kolczuga klepales w kwasiaku, tak ? Podziwiam wytrwalosc.
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości