Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona internetowa w dobrej cenie! :)
#1
Witam.

Wspólnie ze znajomym jesteśmy na etapie zakładania działalności gospodarczej polegającej na projektowaniu stron internetowych. Nie chcemy rozpoczynać od zera, bo ZUS nie ma litości, a o każdego klienta trzeba walczyć, dlatego w momencie otwarcia działalności chcemy już mieć kilka dobrych pozycji w portfolio, które zachęcą do skorzystania z naszych usług. W związku z tym pragnę ogłosić, że wykonamy profesjonalną stronę internetową w bardzo dobrej cenie - obniżonej o 30%. Traktuję to jako inwestycja w moją firmę, bo każda pozycja w portfolio jest dla mnie na wagę złota, dlatego proponuję atrakcyjne warunki.

Nie ma haczyków. Płatność dopiero po wykonaniu zlecenia. Ryzyko? Żadne. Nie u mnie. Po wykonaniu zlecenia będę prosił o wystawienie mi opinii, dlatego gwarantuję, że przyłożymy się do pracy.

Myślę, że i jubilerom, zarówno tym zawodowym jak i amatorom, przyda się dobra strona, na której mogą promować swoją pracę i oferować swoje usługi Uśmiech

Kontakt: adam_lukasz[at]o2.pl

Nie przegap okazji! Uśmiech Tym oklepanym hasłem reklamowym zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam serdecznie.
Adam
Odpowiedz
#2
przydało by sie troche wiecej informacji:
Co to znaczy obniżona cena o 30% ?

jaka jest wyjściowa? Miałem oferty zrobienia mi kolejnej strony nawet za 1500zł po znajomosci grafik zrobi za jakieś 300 - 400zł

jakiego rodzaju strona? sklep? czy strona robiona na miarę ?
jakieś ograniczenia w ilosci podstron?
Grafike sam obrabiasz ze zdjęć ?
Elementy ruchome ? możliwośc obracania przedmiotów?
czy dodajecie panel do samodzielnego zmieniania zawartosci strony?
kopia zapasowa?

jakieś przykładowe wasze prace ?
pozycjonowanie?

tak informacyjnie, przy zakładaniu działalnosci masz obniżony Zus przez 2 lata.
Odpowiedz
#3
Przeniosłem wątek do działu reklamy.
Choć jeśli chcesz już się reklamować, to daj jakieś przykłady realizacji, i przykładowe ceny.
Odpowiedz
#4
No i sie doczekaliśmy odpowiedzi że hoho... no pełen profesjonalizm.

czyli post stricte reklamowy.
taka mała sugestia do admina: brak odpowiedzi, brak konkretów , brak uzupełnienia informacji o ofercie, może by temat zamknąc / zlikwidowac?

Jeszcze jedna sprawa, kręce sie po różnych forach, wy pewnie także, chwała ludziom którzy rozkręcają fora itp. i bulą z własnej kieszeni za serewry.
Doswiadczenie pokazuje że prędzej czy puźniej fora dostają kopa z serwerów gdzie są "przytulone po znajomosci " itp kiedy zaczynają generować wiekszy ruch itp, nie wiem jak to jest w przypadku tego forum.
Zaczyna sie wtedy zbieranie kasy-co bardzo popieram- a może by wprowadzić opłate za reklame?
Wykosi to wtedy niedzielnych ogłaszaczy, co zamieszczą 1 post i koniec aktywności.
Post zamieszczany jest wtedy równoznaczny z wykupieniem usługi, i leci fakturka.
jesli nie na forum ,bo może nie ma osobowosci prawnej/gospodarczej to może wtedy reklamodawca zobowiązany jest zapłacić np miesieczny abonament forum, płacone do kasy firmy z serwerem.


Odpowiedz
#5
Każdy kij ma dwa końce, każde forum samo musi znaleźć złoty środek.
Blisko 10 lat prowadziłam dość duże forum; działałam od strony kosmetycznej + potrzeby ludzi; od spraw technicznych i płacowych był drugi admin.
Od samego początku był u nas zakaz spamowania ale wolno było stałym uczestnikom prowadzić bazarki, dawać ogłoszenia drobne. Nowi dodający od startu tego typu ogłoszenia - dostawali upomnienie na PW - ale taki zapis był w regulaminie [tak tak, wiem, największe kłamstwo internetu "zapoznałem się z regulaminem i akceptuję wszystkie warunki" Ząbki].
Natomiast też trzeba sobie ustalić jakieś granice jasne dla wszystkich, żeby odo startu wiadomo było: komu, co, kiedy i ile wolno i czego nie wolno.
Nie wydaje mi się by spamowanie było takim mega problemem, który spędza adminom sen z powiek [znaczy: imo - nie powinien stanowić wysokiego priorytetu].
A opłaty? Można, u nas najlepiej sprawdzały się dobrowolne zbiórki. Im lepiej podkreślone, że forum zrobi wielkie bum jeśli zabraknie opłat, tym sprawniej zbiórka szła.

Chciałabym jedynie nadmienić, na wszelki wpadek, żeby nie było strachu potem - że zbiórki publiczne są od niedawna nielegalne [bez wystąpienia o pozwolenie] i grozi za nie 5K kary, więc warto się zastanowić; publiczne umieszczanie nru konta też jest w takiej opcji karalne.

A reklamy odpłatne to super pomysł; np wykupienie bannerka na górze strony - na rok, czy utworzenie podforum tematycznego sponsora na określony czas. U nas to bardzo dobrze funkcjonuje.
Odpowiedz
#6
Post ten przeniosłem wcześniej właśnie do tej kategorii.
Spam usuwam bez litości, wszystko w typie reklamy ale jakoś związane z jubilerstwem przenoszę do "inne reklamy".
Serwer utrzymuje się z reklam i póki żyje forum, także będzie działać. Starcza.
Jestem otwarty na reklamy, od tego jest ten dział.
Ma nawet osobny regulamin.
Bardziej niż taki otwarty spam drażni mnie wpisywanie stada nic nie wnoszących postów przez tych wszystkich xxx_pl i yyy_pl ale staram się być tolerancyjny.
Oczywiście jest możliwość wykupienia banera, ale pewnie będzie drogoUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości