Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRAWEROWANIE W STALI
Dzięki Leszek. Ach te pieniądze... Uśmiech
Odpowiedz
(05-22-2015, 01:00 PM)Grotek76 napisał(a): Dzięki Leszek. Ach te pieniądze... Uśmiech

Pieniądze nie zastąpią talentu który masz :-)

ps. pracuj a pieniądze same przyjdą ( jak u każdego artysty........... po śmierci ale przyjdą :-) )

ps2 może ogłoś się na forach myśliwskich bo przecież to są bogaci klienci ??
Odpowiedz
Pamiętacie wilka i niedźwiedzia które grawerowałem? Chciałbym Wam dzisiaj pokazać jak wygląda to na broni. Fotki, dzięki uprzejmości kienta, poniżej.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Pięknie to wygląda na broni.
Tylko ona jakaś taka nieużywanaZąbki

Chyba że taka ozdobiona to tylko do gablotkiUśmiech
Odpowiedz
Używana tylko bardzo nowa Uśmiech
Gratuluje wygranej olax, nieukrywam że głosowałem na Twoją pracę Uśmiech
Odpowiedz
(06-01-2015, 09:05 PM)Grotek76 napisał(a): Używana tylko bardzo nowa Uśmiech
Gratuluje wygranej olax, nieukrywam że głosowałem na Twoją pracę Uśmiech

Bardzo dziękujęUśmiech
Odpowiedz
Jestem pod wrazeniem Twoich prac , ale Puść oczko jak dla mnie ten niedzwiedz wyglada troche .....golo . Tzn , az sie prosi jakas plytka grawerowana za nim lub po bokach . Bo jakos tak sam , imo gryzie sie z reszta broni . Ale jesli klientowi pasuje ...to on placi .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(06-01-2015, 10:23 PM)Erddill napisał(a): Jestem pod wrazeniem Twoich prac , ale  Puść oczko  jak dla mnie ten niedzwiedz wyglada troche .....golo . Tzn , az sie prosi jakas plytka grawerowana za nim lub po bokach . Bo jakos tak sam , imo gryzie sie z reszta broni . Ale jesli klientowi pasuje ...to on placi .

Ale to chyba chodzi o wygodę użytkowania.
Ta głowa chyba musi być taka "łysa", żeby łatwo w rękę "wpadała".
To znaczy tak sobie tłumaczę.
Odpowiedz
(06-01-2015, 10:40 PM)olax napisał(a):
(06-01-2015, 10:23 PM)Erddill napisał(a): Jestem pod wrazeniem Twoich prac , ale  Puść oczko  jak dla mnie ten niedzwiedz wyglada troche .....golo . Tzn , az sie prosi jakas plytka grawerowana za nim lub po bokach . Bo jakos tak sam , imo gryzie sie z reszta broni . Ale jesli klientowi pasuje ...to on placi .

Ale to chyba chodzi o wygodę użytkowania.
Ta głowa chyba musi być taka "łysa", żeby łatwo w rękę "wpadała".
To znaczy tak sobie tłumaczę.

Mi chodzi o grawerowane plytki na drewnianych czesciach broni , ktore by nawiazywaly do glowy .. tak jak jest , glowa troche "gryzie sie" z gladka "nowoczesna" reszta .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Aaa, rozumiem.
Ale wydaje mi się, że wcześniej pokazywał więcej wygrawerowanych elementów do tej broni?
Może jeszcze nie "zainstalowane są" na tym zdjęciu?
Muszę przejrzeć wątek.

Ok. Jednak nie.
Grotek76 taki artysta, że klienta pewnie nie stać na resztę.
I zaplanował zamawiać "na raty"Ząbki

To żart Grotek76, na prawdę jesteś artystą, zawsze jak coś nowego pokazujesz, to wchodzę i podziwiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości