Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić listki?
Taa... ;] U nas też są tego typu konkursy i widać, że w UK wyglądają tak jak tutaj. Puść oczko
Zaraz ktoś tu kogoś będzie pewnie o zazdrość posądzał?

Trochę rozmowa zboczyła z toru, chodzi tylko o to że biżuterie można robić na wiele sposobów i to nawet 1 wzór można zrobić kilkoma metodami czy różnymi narzędziami, a efekt końcowy będzie taki sam lub bardzo podobny.
Ta praca polega na kreatywności, szczególnie jeżeli chodzi o tworzenie nowych wzorów czy wyznaczaniu trendów.
Podpowiadaliśmy Ci jakimi technikami można uzyskać taki efekt, a Ty chcesz 1 odpowiedzi jak ON to konkretnie zrobił? Nie wiem, zapytaj jego. Puść oczko Myślę, że to jest mało istotne.

Poza tym myślisz, że ktoś kogo okrzyknęli designerem roku nie może rzeźbić w mydle? Zdziwiła byś się jakich dziwnych rzeczy nieraz ludzie używają w pracowniach przy pracy. ;]
Odpowiedz
Dopiero teraz tu zajrzałam.
Mogą to być tradycyjne techniki, może być metal clay. Z metal clay sprawa jest bardzo prosta - rozwałkowujesz glinkę, wycinasz skalpelem listki, przy pomocy zwykłej szpilki zaznaczasz w glince "nerwy", suszysz i wypalasz - ten wzór to bułka z masłem z kursu podstawowego.

Tak na moje oko to chyba jednak inna technika, ale oczywiście najwłaściwszej odpowiedzi udzieli Ci autor pierścionka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości