Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuchwałe napady na sklepy jubilerskie
(11-09-2014, 06:11 PM)olax napisał(a): Jeszcze zostaje Australia. Premier Australii powiedziała,

A prawda! Zapomniałem o tej rozsądnej kobiecie, która
jest nielicznym egzemplarzem polityka posiadającego jaja.
Cameron, to przy niej miętka wykastrowana pizdeczka.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
olax, napisalas:

"...więc może nasze dzieci będą jeszcze marzyć, żeby nas Rosja zaorała"

Ja tylko napisze, ze wstyd mi za takich ludzi, ktorzy wypisuja takie "mądrosci"!

Fajnie o tym powiedzial kiedys WC, polecam obejrzec i dwa razy sie zastanowic zanim palnie sie taka glupote:

https://www.youtube.com/watch?v=q_HwF8SljGA
Odpowiedz
(11-10-2014, 12:52 PM)bafi napisał(a): olax, napisalas:

"...więc może nasze dzieci będą jeszcze marzyć, żeby nas Rosja zaorała"

Ja tylko napisze, ze wstyd mi za takich ludzi, ktorzy wypisuja takie "mądrosci"!

Fajnie o tym powiedzial kiedys WC, polecam obejrzec i dwa razy sie zastanowic zanim palnie sie taka glupote:

https://www.youtube.com/watch?v=q_HwF8SljGA

Niech ci nie będzie wstyd, to tylko pół żartem teoretyzowanie. Nie wiesz, co będzie za parędziesiąt lat.
Jakbyś po wojnie komuś napisał,m że Polacy będą marzyli o wyjeździe do Niemiec do pracy, to tez by się a ciebie wstydzili. Minęło trochę czasu i jest jak jest.
Odpowiedz
Ależ tu gorąco, ale fajnie !!!!! Fakt faktem podzielam wasze spostrzeżenia, każde ma po części rację. Multi kulti się niestety nie sprawdza tylko jak sie z tego wymiksować ?

Kiedy zobaczymy nagłówek: "Byli posłowie PO, PSL, SLD.....?!", "Wrak samolotu TU-154 wrócił do Polski", "Historia Katynia całkowicie odkryta", "Artyści, aktorzy filmowi promują polskość", "Polski rząd zdecydował o pomocy rodzinom w realizacji modelu 2+3...Za kilka lat będzie nas 40 mln"...
Odpowiedz
(11-10-2014, 09:53 PM)srebrofigaro napisał(a): Kiedy zobaczymy nagłówek: "Byli posłowie PO, PSL, SLD.....?!",

A PiSu? Zapomniałeś o prostackich złodziejach państwowej kasy
i ich rynsztokowych żonach, czy zamierzasz ich prywatnie utrzymywać?

Szczerze powiedziawszy, gdybym mógł na chwilę wybrać czas i miejsce
by przywdziać gejowski trykocik Supermana, to poleciałbym do Smoleńska
i wziął pod pachę parę Kaczorów, tuż przed katastrofą. Już dawno PiS
byłby historią jak Samoobrona a Lech Kaczyński dorabiałby na spędach
prawicowych oszołomów niczym bambaryła Wałęsa. A tak PiSiory mieli
farta i wyleźli z bagna po trupach swoich kolesi. Niestety nadal na wieku
tej trumny tańczą, bo cóż innego mają do zaoferowania, ponad nekrofilię
i szaleństwo Macierewicza z jego ekspertami od parówek?
Odpowiedz
cactoos nie chcę Cię obrażać, ale to co napisałeś jest po prostu straszne ! Daj Boże żebyśmy się nigdy na żywo nie spotkali bo czyjaś głowa by musiała spaść i się poturlać. Niech już każdy zostanie przy swoim. To jest jak zderzenie dwóch innych światów i to grozi eksplozją.
Odpowiedz
Nie przybieram barw politycznych dla mnie one nie istnieją ale jako urzędujący politykas gdzieś na górze z uporem maniaka żądałbym od Rosji każdego dnia oddania wraku samolotu, dzień w dzień aż do skutku. To właśnie takie delikatnie mówiąc dziwne postępowanie ludzi na górze powoduje, że następują zmiany o których napisaliśmy wyżej. Nie ma co ulegać polityce Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Potrzeba nam postaw wyraźnych a nie nijakich.
Odpowiedz
(11-11-2014, 05:09 PM)srebrofigaro napisał(a): cactoos nie chcę Cię obrażać, ale to co napisałeś jest po prostu straszne !

??? Czy dlatego straszne, że chciałbym uratować Lecha Kaczyńskiego z małżonką?
Zaiste, chciałbym bo katastrofa podzieliła Polaków dlatego głównie, że małe szuje
postanowiły robić kariery na trupach. Mnie to brzydzi i nie rozumiem, że można to popierać.

szafir napisał(a):Nie przybieram barw politycznych dla mnie one nie istnieją
ale jako urzędujący politykas gdzieś na górze z uporem maniaka żądałbym
od Rosji każdego dnia oddania wraku samolotu, dzień w dzień aż do skutku.

Taaa... I co byś zrobił z tym samolotem? Posklejałbyś, wstawił trumny i postawił na
pasie lotniska udając że dopiero startują?
Ten wrak jest nieistotny. Nawet gdyby śledztwo było prowadzone wyłącznie w Polsce,
to niczego by nie zmieniło. Dalej Tusk byłby winny katastrofy. Ten wrak to tylko pretekst.
Gdyby był w Polsce, to znalazł by się inny pretekst do podkładania pod kocioł.
Nie było wraku, to było wyrwane z pod dupy krzesełko, przemysł nienawiści itp.
A kto zaczął palić kukły? Kto człowieka, który cisnął cegłę w głowę prezydenta
umieścił na liście do głosowania? Kto człowieka który obrzucił parę prezydencką jajkami
zrobił ministrem? To jest prawdziwa, wściekła destrukcja i oszołomstwo.
Kiedy politycy mają się zająć dobrobytem obywateli, jeżeli całą kadencję uprawiają
zapasy w kisielu?
Odpowiedz
(11-11-2014, 10:51 PM)szafir napisał(a): Nie przybieram barw politycznych dla mnie one nie istnieją ale jako urzędujący politykas gdzieś na górze z uporem maniaka żądałbym od Rosji każdego dnia oddania wraku samolotu, dzień w dzień aż do skutku. To właśnie takie delikatnie mówiąc dziwne postępowanie ludzi na górze powoduje, że następują zmiany o których napisaliśmy wyżej. Nie ma co ulegać polityce Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Potrzeba nam postaw wyraźnych a nie nijakich.

A moze tak :

http://www.cda.pl/video/120017e1/Film-kt...zyszloscia
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
cactoos, ja Ci tylko powiem jedno..."wylacz telewizje, wlacz myslenie"!

Dobry utwór, mówiąćy prawdę o smoleńsku. Polecam Uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=MTmmCY562ek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości