Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admin Bogiem w sprawie ogniska i złota
 Admin wszystko może, najlepiej zamknąć gębę, wątek był bez sensu, choć zamykała go pierwsza moja odpowiedź adamowi 78 co Bóg Admin przyznał w ostatnim zdaniu, trzeba było Panie Boże reagować wcześniej
Odpowiedz
Rzeczywiście! Oczywiście! Trza było żelaznem rylcem wydrapać te facecje, które ja - puch marny- sobie czynić ośmielałem.
Forum ma być merytoryczne! Na pytanie, odpowiedź krótka i zawiesista jak żołnierska grochówka! Tutej się spotykają
Panowie Złotnicy z mordami godnemi grabarzy a nie jakieś trefnisie. Nie będzie gupek jeden z drugim foruma mnie plugawił
żartem i kpiną.  Ferstehen Sie? Abtreten!

[Obrazek: giphy.gif]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Jędruś - dostajesz ostrzeżenie na 2 tygodnie za ten wątek o złocie w garnku. 
Za sianie zamętu i niezgody i formalnie za złamanie reg. § II  pkt. 2, 6, 8.
Nie chcę kłótni i postaram się wyegzekwować spokój.
Na prawdę życzę więcej spokoju.

Admin - Pierwszy po Bogu
:-)
Odpowiedz
Ząbki Ząbki Ząbki @admin wpasowałes sie w "boska" definicje :

" Deus ex machina (łac. bóg z maszyny) – pojęcie wprowadzone do dramatu antycznego przez Eurypidesa. Zsyłał on w swoich przedstawieniach boga z maszyny, który gwałtownie rozwiązywał akcję, aby sztuka nie trwała zbyt długo. Maszyną nazywano specjalne urządzenia mechaniczne, dzięki którym bóg mógł pojawić się na scenie w boskich okolicznościach. Potocznie stwierdzenie to oznacza wszystkie nagłe zmiany sytuacji...."
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
wpisałem się w to forum żeby dzielić się wiedzą i doświadczeniem, promować złotnictwo, dbać o szacunek dla zawodu i dla złotników, budować ich dobrą opinię i dobre postrzeganie w społeczeństwie, obalać mity i zakłamania, od blisko 40 lat tym się bezinteresownie zajmuję. Starałem się aby moje wpisy służyły tym celom. Okazało się że w wątku o topieniu złota zostałem ukarany, Adminowi nie przeszkadzały wpisy o maści do dupy, dowcipy o nocniku i używaniu dildo w dupie,tylko moje, no cóż widać na złe forum trafiłem, pozdrawiam wszystkich
jędruś = andrzej bielak
http://www.bizuteriaartystycznawpolsce.p...Itemid=128
ps
cactoos - jak mas uwagi do mnie podpisz się imieniem i nazwiskiem
Odpowiedz
Po prawdzie te żale to do admina ,ale "karygodne , sztubackie " zwroty były mojego autorstwa ..wiec pozwolę sie ustosunkować . Jędruś , jesli sie obraziłeś .... Przykro mi , jakos będę z tym żył ... watki na tym forum meandrują w nieprzewidywalne strony . Sformułowania o maści i dildo odnoszą sie do braku dystansu do siebie i braku zrozumienia drobnych potknięć u innych . Obawiam sie ,ze tu jest inaczej niż w STFZ ... Bardziej rzemieślniczo i po chamsku niż "artystycznie" ...ot tacy ludzie i miejsce , obrażać sie każdy może ...ale czy warto ??
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Dorobek masz jędruś wspaniały. Chylę czoła i gratuluję. Jednak to wszystko wpływa na Twój brak dystansu. Obserwowałem Twoje wpisy i często ja osobiście odnosiłem wrażenie, że wszystko bierzesz zbyt poważnie. Dajmy z tym spokój. Odrzućmy to. Przecież są na tym forum totalni amatorzy, przeciętniaki jak ja aż po takie persony świata złotniczego jak Ty. Musimy starać się znaleźć wspólny język.
Odpowiedz
Hehe...tak sobie czytam czasem to forum, i już kilka razy mnie korciło, żeby napisać "wstaw cuś Jędruś, co tam dłubiesz w wolnych chwilach, że się tak wymądrzasz..." W sumie teraz się cieszę, że nie napisałem Uśmiech Może trzeba było tak od razu z tą demaskacją? Ale tak szczerze, z pozycji czytelnika, to czasem faktycznie przeginałeś...Teraz jestem w stanie to zrozumieć, bo to forum w większości, faktycznie chyba nie dla Ciebie...Tak czy siak, szacun Uśmiech
Odpowiedz
Tak Admin potrzebuje tylko sposkoju bo w końcnu płacą mu za wyświetlanie reklam w migających banerach. I tak na logikę po co mu zadymy, lepiej cicho i spokojnie ciułać do siebie.  
Tak na prawdę jak Admin chcesz spokoju to zamknij to forum i przestań skaracać posty, bo już parę razy wysadziłeś kilka watków i postów w powietrze, a to się ludziom nie podoba  Biggrin    A przynajmniej jak juz tak robisz to zapytaj się zainteresowanego co on na to, ewentualnie napisz żeby poprawił  swój wpis. 

Odpowiedz
hej
nie obrażam, co więcej jeżeli ktoś czuje się moimi wpisami obrażony - tak jak Nordwinda - przepraszam,
skąd się wziąłem na tym forum? - napisałem kawałek wyżej,
ale dalej nie wiem
kto jest właścicielem i adminem forum ( ktoś wie?) ?
czy to forum ma służyć celom o których też w moim wpisie? wtedy na pytanie o topienia złota w ognisku wystarczy jedna góra trzy odpowiedzi i koniec
czy raczej osiąganiu jak największej "klikalności" w celu uzyskania zysków z reklam? wtedy każdy wątek dobrze ciągnąc jak najdłużej
jeżeli to pierwsze - jestem do usług i nie ma tu żadnego konfliktu między rzemiosłem a "artystami", ten konflikt w ogóle nie istnieje i nigdy nie istniał
natomiast jeżeli mamy służyć jako mięso armatnie Admina - to faktycznie źle trafiłem
w każdym bądź razie jeżeli mogę w czymś pomóc zawsze można pisać na mój adres a@bielak.krakow.pl jak tylko będę potrafił pomogę
pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości